Droserin RENOVE

Droserin renove je prírodný pleťový krém. Obsahuje bylinný extrakt, termálnu vodu, kvalitné rastlinné oleje a prírodný parfém

- na suchú, stenšenú pleť, ktorá nedostatočne plní svoju ochrannú funkciu
- najmastnejší zo všetkých krémov RENOVE
- vhodný aj pre najsuchšie typy pokožky
- chráni pred vonkajšími vplyvmi– chladom, vetrom i mrazom
- uplatní sa ako zimný krém pre všetky druhy pleti
- vhodný ako denný i nočný krém

Obj. čislo:
486

20,90 €

+ -

Droserin RENOVE

Droserin renove patrí k prvku Kov, je spojený s energiou Sucha.

Z ročných období patrí Kovu jeseň, zo svetových stran západ a v ľudskom živote sa ujíma vlády po plodnom období Zeme, vo vrcholnej fáze aktívneho života.
Čas Kovu je spojený s dozrievaním a žatvou, potom s uvädaním a vysychaním.
Aj so schopnosťou presadiť sa, so životnou pevnosťou, zodpovednosťou a cieľavedomosťou, na druhej strane s bojovnosťou, plačom, smútkom, zlou adaptabilitou a puntičkárstvom.
Vôňa myrtového hája zaliateho slnkom prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímania mieru.

Droserin renove
Obnovuje suchú, stenčenú pleť, ktorá nedostatočne plní svoju ochrannú funkciu. Je najmastnejší zo všetkých krémov RENOVE, preto je vhodný aj pre najsuchšie typy pokožky.
Chráni pred vonkajšími vplyvmi – chladom, vetrom a mrazom. Uplatní sa teda aj ako zimný krém, pre všetky typy pleti. Je vhodný na denné aj nočné použitie.

Účinné ingrediencie: čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový, jojobový a černuškový, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, bigarádia, niaouli, levanduľa a myrta, extrakt z arálie, divozelu, pamajoránu, chinínovníka, sofory, skorocelu, konopnice, kurkumy, sladkého drievka, kapucínky, pľuzgierky, pľúcnika, podbeľa, ibiša, prasličky, ruže, materinej dúšky, yzopu a ďumbiera.

Balenie: 50ml