Flexistrong 60 kapsúl

Pomoc pre Vaše kĺby prichádza z pobrežných vôd Nového Zélandu. - priaznivo pôsobí pri artróze a zápalových ochoreniach kĺbov - zmierňuje bolesti a opuchy postihnutých kĺbov - pomáha dopĺňať kĺbny maz - obnovuje chrupavky kĺbov - obmedzuje bolestivé zápaly, stuhnutie a zníženú pohyblivosť - odporúča sa pri alergiách, ekzéme, pri lupienke - podporuje rozšírenie dýchacích ciest a zmierňuje tak dýchavičnosť pri astme či infekcii dýchacích ciest

Obj. čislo:
244

38,00 €

+ -

Flexistrong 60 kapsúl

Bodyflex Strong obsahuje extrakt z novozélandských mušlí zelenoústych. Je zdrojom vysoko účinných protizápalovo pôsobiacich látok, vďaka ktorým zlepšuje funkcie kĺbov, mierni zápaly kĺbov a zvyšuje kvalitu života pacientov s chorými kĺbmi. Ďalšie obsiahnuté zložky pomáhajú obnovovať kĺbne i kostné tkanivo a dopĺňať kĺbny maz (keď kĺbny maz vysychá, kĺby prestávajú plniť svoju funkciu, neprekĺzavajú, nedokážu vzdorovať záťažiam). Extrakt z mušlí priaznivo pôsobí pri zápaloch dýchacích ciest i astme, kedy podporuje rozšírenie dýchacích ciest a pomáha tak znížiť dýchavičnosť. Má zreteľne silnejší protizápalový efekt ako ľanový, púpalkový či rybí olej. Ľahko sa prijíma, znáša bez vedľajších účinkov a dokonca pomáha mierniť tráviace problémy spojené s dlhodobým podávaním antireumatík.
Novozélandské mušle sú skutočným bohatstvom
Obsahujú množstvo solí, stopových prvkov (vápnik, jód, železo, fosfor, draslík, selén, sodík, zinok), vitamíny (E, C, A, D1, D3, B1, B2, B6, B12, niacín a kyselinu pantotenovú), aminokyseliny, glykosaminoglykan-peptidové komplexy, triglyceridy, fosfolipidy, steroly a omega-3 mastné kyseliny (EPA, DHA, ETA). Tieto biologicky aktívne látky veľmi účinne miernia zápaly a pozitívne pôsobia na kĺby, kosti, pomáhajú pri alergii, astme či dýchavičnosti. Bodyflex Strong sa vyrába špeciálnou patentovanou technológiou a oproti iným obdobným extraktom obsahuje jedna kapsula niekoľkonásobne väčšie množstvo hlavnej účinnej látky!

Obsah v 1 kapsule: 500 mg extraktu z mušlí zelenoústych Perna canaliculus
Dávkovanie: prvých desať dní 2 kapsuly 2x denne, potom 1 kapsula 2x denne.
Balenie: 60 kapsúl. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.