Imunosan

Imunosan je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži a pôsobí efektívne na odstraňovanie únavy. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu.
Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

Obj. čislo:
196

27,40 €

+ -

Imunosan

Použitie:
• posilňuje imunitu pri akútnom aj chronickom zápalovom ochorení (vírusy, baktérie)
• vhodný pri opakovaných infekciách
• má dobrý vplyv na liečbu respiračných ochorení a ochorení tráviaceho systému
• urýchľuje hojenie, regeneráciu a rekonvalescenciu po chorobe alebo chirurgickej liečbe
• pôsobí pri rakovine a znižuje nežiadúce vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania
• posilňuje činnosť pečene a obličiek, detoxikuje organizmus vystavený účinkom chemických látok a žiarenia – vhodný pri toxickom zaťažení, dlhodobom užívaní liekov, žltačke a mononukleóze
• pôsobí proti alergii, najmä u ťažkých stavov astmy a kožných prejavov
• podporuje hojenie kože a pôsobí proti kožným ochoreniam – ekzémy, vyrážky, lupienka
• podporuje prirodzenú mikroflóru hrubého čreva, pôsobí proti zápalom čriev a nadúvaniu – vhodný pri opakovanom užívaní antibiotík a črevnom ochorení
• znižuje hladinu cukru v krvi – vhodný na zlepšenie stavu diabetikov
• znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi – znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb (artérioskleróza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica)
• normalizuje krvný tlak
• zlepšuje kondíciu, dodáva energiu pri celkovej slabosti, fyzickom alebo psychickom vyčerpaní – vhodný pre osoby vystavené stresu a záťaži
• má pozitívny vplyv na plodnosť a libido
Zloženie:
Kozinec blanitý
posilňuje imunitu, ochraňuje srdce a cievy, urýchľuje hojenie, čistí pečeň a obličky, dodáva životnú energiu a odstraňuje únavu.
Lesklokôrkovka obyčajná
posilňuje imunitu a pôsobí proti nádorovému bujneniu, detoxikuje a obnovuje pečeňové bunky, pôsobí proti zápalom a alergiám, ochraňuje srdce a cievy, pôsobí proti starnutiu.
Atraktylový koreň
posilňuje činnosť sleziny a žalúdka, zvyšuje energiu organizmu, pôsobí proti opuchom a zadržiavaniu vody v organizme, zabraňuje nadmernému poteniu.
Všehojivec štetinatý
tonizuje organizmus a zvyšuje jeho kondíciu (silný adaptogén), stimuluje činnosť pohlavných žliaz, ochraňuje srdce a cievy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickú kondíciu.
Vtáčí zob
má protizápalové a dezinfekčné účinky, pôsobí proti voľným radikálom, posilňuje činnosť žalúdka.
Ďatelina lúčna
pôsobí proti nádorovému bujneniu, odstraňuje toxické látky z tela, ochraňuje srdce a cievy, upravuje hladinu ženských hormónov.
Pečiarka mandľová
výrazne posilňuje imunitu, predchádza civilizačným ochoreniam a pôsobí proti nádorovému bujneniu, znižuje alergiu, ochraňuje pečeň, srdce a cievy.
Zelený čaj
má antioxidačné a protinádorové pôsobenie, posilňuje imunitu, chráni srdce a cievy, zlepšuje trávenie a odstraňuje únavu.
Dangšen
podporuje imunitu a vitalitu, zlepšuje odolnosť proti stresu, odstraňuje únavu, pôsobí proti nespavosti a zlepšuje chuť do jedla.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Balenie: 90ks kapsúl

Dávkovanie:
1 kapsula 2–3x denne, najlepšie po jedle.
Po troch týždňoch užívania odporúčame jeden týždeň prestávku.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Upozornenie:
Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy ani osoby precitlivené na sójové produkty.
Doplnky stravy nie sú určené na požívanie ako náhrada pestrej stravy.
Ukladajte mimo dosahu detí!
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na viečku obalu.
Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25 °C.

Bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok.