ORGANIC MACA CAPS

Maca je legendárnou rastlinou peruánskych Ánd, ktorá sa po stáročia používa v tradičnom liečiteľstve. Rozsiahle plošiny tu obklopujú vysoké pohoria, zložené z vápenca, dolomitu a ďalších minerálov. Vietor a dážď ich rozpúšťajú a nasycujú nimi pôdu v nížinách, ktoré štyri roky odpočívajú a silnejú. Maca má úžasnú schopnosť vstrebávať tieto látky a uchovávať ich v čistej, prirodzenej forme. Obsahuje mnoho stopových prvkov (železo, vápnik, meď, zinok, horčík, draslík, sodík a jód), vitamínov (A, B1, B2, B6, B12, C a E), veľké množstvo aminokyselín, ďalej glykozidy, steroly, triesloviny, saponíny, terpenoidy a mnoho ďalších.

Obj. čislo:
485

20,30 €

+ -

ORGANIC MACA CAPS

Energetická charakteristika
Maca ovplyvňuje organizmus - od doplnenia aktívnej energie v bežnom živote zdravého človeka, cez ťažký únavový syndróm až po nezanedbateľnú podporu závažných ochorení. Jej dôležitou úlohou je úprava adaptability organizmu. Zosilnenie adaptability pomáha pri riešení problémov zvyšovaním a smerovaním vlastných síl tela. To sa v telesnej rovine prejavuje napríklad posilnením imunity, na úrovni psychiky zlepšuje schopnosť zvládať stresy.

Pôsobenie na energetické dráhy
Maca ovplyvňuje predovšetkým oblasti orgánov a energetické dráhy, ktoré vitalizujú telo – pečene, žlčníka, pľúc, osrdcovníka a troch ohnísk. Veľmi dôležitá je podpora sleziny a obličiek, potenciálne aj srdca.
Použitie

vracia silu a posilňuje vitalitu
zvyšuje odolnosť organizmu a jeho adaptačné schopnosti
zvyšuje fyzickú zdatnosť a odolnosť pri záťaži
rýchlo vracia silu pri stavoch fyzického vyčerpania
posilňuje mozgovú činnosť a zlepšuje pamäť
znižuje vplyv stresových faktorov
zmierňuje psychické vyčerpanie a chronickú únavu
zmierňuje následky nadmerného užitia alkoholu
udržiava pevnosť kostí a silu svalov
urýchľuje regeneračné procesy
pomáha udržať hormonálnu rovnováhu
stimuluje sexuálnu aktivitu
má pozitívny vplyv na tvorbu a akosť spermií

Balenie: 120 kapsúl