Protektin RENOVE

Protektin renove je prírodný pleťový krém. Obsahuje bylinný extrakt, termálnu vodu, kvalitné rastlinné oleje a prírodný parfém.

- pre zmiešanú a mastnú pleť
- na problematickú pokožku so sklonom k vyrážkám, dermatitidám a akné
- zmierňuje zápalové a ekzematické ložiská
- pleť nevysušuje, ale napomáha jej vláčnosti, sťahuje póry
- bohatý zdroj vitaminov a minerálov, najmä vápnika a hořčíka
- eliminuje tvorbu a rozsah pigmentových škvŕn
- prirodzene neutralizuje toxíny
- vhodný ako denný i nočný krém

Obj. čislo:
487

20,90 €

+ -

Protektin RENOVE

Protektin renove patrí k prvku Drevo, je spojený s energiou Vetra.
K Drevu patrí zelená farba, kyslá chuť a zo svetových strán východ. Z ročných období sa s ním spája jar a v ľudskom živote analogicky bezstarostné detstvo. Drevo znamená prudký rozvoj, víziu, plánovanie, rozhodnosť, zvedavosť a s ňou spojenú originalitu a kreativitu, ale môže sa prejaviť aj unáhlenosťou v konaní, hnevom či neschopnosťou plniť alebo dokončovať plány.
Vôňa pretkaná levanduľou prináša sviežosť a čistotu ako tanec za letného dažďa na rozkvitnutej lúke. Podporuje spoľahlivosť a dodáva odolnosť.

Protektin renove
Je určený na zmiešanú a mastnú pleť alebo problematickú pokožku so sklonom k vyrážkam, dermatitídam a akné. Účinne hojí zápalové a ekzémové ložiská, pritom pleť nevysušuje, ale pomáha jej vláčnosti, sťahuje póry. Je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, najmä vápnika a horčíka. Eliminuje tvorbu a rozsah pigmentových škvŕn a svojím zložením prirodzene neutralizuje toxíny. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Účinné ingrediencie: čistý rastlinný olej arganový, mandľový, konopný a makový, kaolín, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, niaouli, levanduľa, bigarádia a cistus, extrakt z arálie, sofory, jastrabiny, pakostu, kostihoja, sladkého drievka, pyšteka, lopúcha, prasličky, puškvorca, sedmokrásky, lipkavca, šišiaka, bôľhoja, hamamelu, fialky, lastovičníka, vresu a zemedymu.
Má silný vyživujúci a regeneračný efekt. Pleť vyživuje, omladzuje, rozjasňuje, vracia jej pevnosť a pružnosť. Pomáha zjemňovať vrásky a celkovo hydratovať pokožku. Pôsobí na všetky stupne tvorby pigmentácie a má protizápalové účinky.

Balenie: 50ml