Relaxin

Relaxin je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu dvoch mimoriadne účinných prírodných extraktov. Jeden je z kôry stromu magnólia, druhý z koreňa kudzu. Extrakty sú vyrobené jedinečnou metódou, ktorá kombinuje klasickú a vodno-liehovú extrakciu s následnou vysokou mierou koncentrácie. Tá umožňuje dosahovať naozaj terapeutické hladiny účinných látok, niekoľkonásobne vyššie oproti klasickým extraktom.

Tento prípravok je schválený ako výživový doplnok.
Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho liečivé účinky nie sú schválené.

Obj. čislo:
502

20,70 €

+ -

Relaxin

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a cˇinnosť vnútorných orgánuov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneracˇný proces.

Účinky Relaxinu
Relaxin obsahuje výnimočne účinný komplex izoflavonoidov a lignanov. Pomocou harmonizácie hladiny kortizolu pomáha regulovať stresové reakcie organizmu a stimulovať produkciu hormónov prispievajúcich k psychickej vyrovnanosti a odolnosti.

Energetické pôsobenie Relaxinu podľa princípov TČM
Relaxin pôsobí predovšetkým na dráhy srdca, tenkého čreva, perikardu, troch ohnísk a sleziny, dotýka sa aj dráhy pľúc a hrubého čreva.

Použitie Relaxinu
– prispieva k celkovému upokojeniu
– pomáha zvládnuť škodlivý stres a jeho následky
– predchádza stavom úzkosti a depresie
– zlepšuje stavy atakov paniky
– pomáha zvládať rôzne typy závislostí (alkohol, fajčenie)
– navodzuje celkovú pohodu a duševnú vyrovnanosť
– zostruje zmysly a pohotovosť
– zlepšuje kognitívne funkcie
– veľmi účinne eliminuje nežiadúce baktérie v ústnej dutine

Zloženie Relaxinu
Magnólia
V tradičnej čínskej a japonskej medicíne sa magnólia používa už po stáročia. Jej hlavnými obsahovými látkami sú magnolol a honokiol. Majú množství farmakologických účinkov, z ktorých najvýznamnejšie sú antioxidačné a sedatívne pôsobenie a pozitívny vplyv na kognitívne funkcie. Podľa klinických štúdií majú podobnú účinnosť ako benzodiazepiny. V prírodnom komplexe sú však oproti umelo syntetizovaným látkam netoxické a nevyvolávajú žiadne nežiadúce účinky ani závislosť.

Kudzu
Extrakt koreňa kudzu obsahuje až 12% izoflavonoidov, najmä daidzínu, daidzeínu, diacetylpuerarínu. Najväčšiu časť, až 80%, však tvorí cenný puerarín, ktorý okrem iného podporuje produkciu serotonínu, často nazývaného ako „hormón šťastia“. Pôsobí na nervový systém a zlepšuje prenos podnetov do mozgu. Zaisťuje psychickú vyrovnanosť (náladu) a obmedzuje jej výkyvy.

Odporúčané denné dávkovanie:
2–7 kvapiek 1–3x denne
Preventívne užívajte ráno a večer alebo v prípade potreby intuitívne kedykoľvek pri pocite psychickej nepohody.

Spôsob podávania
Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.

Na podporu detoxikácie tela je vhodné zvýšiť pri regeneračnej kúre príjem tekutín.
Po 3 týždňoch užívania si urobte vždy 1 týždeň prestávku.
Neprekracˇujte odporúcˇané denní dávkovanie!?Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom.

Upozornenie
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy!
Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom.
Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.
Prípravok neobsahuje kofeín a nie je návykový! Vhodné pre diabetikov. ?Výživové doplnky nie sú urcˇené ako náhrada pestrej stravy.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane škatuľky.

Spôsob skladovania
Uschovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnecˇného žiarenia, pri teplote 10–25°C. Chránˇte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.