O spoločnosti

Internetový obchod V9.sk je prevádzkovaný ako malý rodinný obchod. V našej ponuke nájdete  čisto prírodné produkty. V oblasti obchodu s  prírodnými produktmi a v súvisiacom poradenstve máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Dávame si záležať, aby ste v sortimente nášho obchodu našli len produkty najvyššej kvality. Za týmto účelom spolupracujeme len s výrobcami, ktorí sú overení nielen našimi zákazníkmi, ale zároveň aj prostredníctvom našich dlhoročných skúseností v tejto oblasti.

Snažíme sa o to, aby naši zákazníci mali v ponuke nášho obchodu vždy k dispozícii všetky nové produkty. Pri výbere produktov v sortimente nášho obchodu dbáme nielen na to, aby tieto produkty boli najvyššej kvality, ale aj na potreby a preferencie našich zákazníkov. Snažíme sa, aby bola naša ponuka čo najviac vyvážená, aby si tak skoro každý v ponuke nášho obchodu našiel to, čo hľadá.

Našich zákazníkov si veľmi vážime, a preto sme vždy pripravení vyhovieť každej ich požiadavke. Taktiež sa vždy snažíme o čo najrýchlejšie vybavovanie objednávok s ohľadom na individuálne potreby a požiadavky našich zákazníkov. Vždy sa tešíme z akýchkoľvek Vašich otázok a zároveň sme Vám pripravení pri výbere produktov z našej ponuky akokoľvek poradiť.

Ponuka internetového obchodu V9.sk odráža najmä to, v čo veríme, a preto dúfame, že aj Vy si v nej nájdete presne to, čo hľadáte.

Vitajte v internetovom obchode V9.sk! Dúfame, že čas strávený na našich stránkach bude pre Vás príjemným zážitkom!

Energy ZVOLEN

 

V ponuke nášho obchodu nájdete aj preslávené zelené potraviny, ako napr. zelený jačmeň alebo chlorellu.

U nás taktiež nájdete tie správne produkty pre spríjemnenie si Vašich voľných chvíľ kúpeľom