HAWAII SPIRULINA TABS

V čistej morskej vode, uprostred panenskej prírody Havajských ostrovov, získavame tú najlepšiu spirulinu na svete. Jej absolútna výnimočnosť spočíva v jedinečnom prostredí, kde zaliata slnkom pomaly rastie a silnie, aby prostredníctvom načerpanej energie a svojho unikátneho zloženia pomáhala zdraviu a vitalite nášho tela. Ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín. Iba havajská spirulina obsahuje takmer dvojnásobné množstvo biologicky prospešných látok v porovnaní s akoukoľvek inou spirulinou a približne 30 nutrientov, ktoré ostatné spiruliny neobsahujú vôbec. Je najlepším zdrojom rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín (až 70% obsahu pri 80% schopnosti vstrebávania).

Obj. čislo:
480

20,30 €

+ -

HAWAII SPIRULINA TABS

Energetická charakteristika
Hawaii Spirulina rýchlo obnovuje výkonnosť tela a regeneruje organizmus pri vysokej záťaži, takže ju môžeme ponúknuť nielen na doplnenie síl, ale aj použiť na zachovanie mladistvého tela aj ducha. Jej rejuvenilizačné účinky pomáhajú udržať vysokú schopnosť adaptability tela aj v momentoch nesprávnej životosprávy (alkohol, nezdravé párty…). Predstavuje jeden z najlepších variantov harmonizácie pri celkovom vykoľajení organizmu, ktoré sa prejavuje mnohými problémami s neštandardnými zdravotnými prejavmi a nejednoznačnými chorobami.

Pôsobenie na energetické dráhy
Hawaii Spirulina pôsobí predovšetkým na oblasti orgánov a energetické dráhy, ktoré pomáhajú pri obnove, výkoannosti tela a regenerácii organizmu – pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch ohnísk, žalúdka a sleziny.

Použitie

optimalizuje pohyb stravy cez tráviaci trakt, zlepšuje pocit sýtosti
pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť, budovať prirodzený svalový potenciál
je dokonalou výživou pri vysokej pracovnej záťaži, strese a športovom výkone
stabilizuje hladinu krvného cukru
dodáva potrebné minerály, vitamíny a živiny
zvyšuje tvorbu laktobacilov a tým zlepšuje črevnú mikroflóru
významne podporuje obranyschopnosť organizmu
stimuluje lymfatický systém
je bohatá na nukleové kyseliny (RNA/DNA), ktoré sú dôležité pre regeneráciu buniek a majú vplyv na proces starnutia a opotrebovania organizmu
urýchľuje hojenie rán
obsahuje železo, ktoré má vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu – priaznivo pôsobí na transport kyslíka, znižuje únavu a pocit vyčerpania
efektívne odbúrava nežiadúce toxické látky a prirodzenými cestami ich odvádza z tela
podporuje mozgovú činnosť a schopnosť sústrediť sa

Balenie: 200ks tabliet