Pre zdravie

Zobrazenie:
Zoradiť:

Zubná pasta Silix

Zvýšený obsah koloidného kremíka má vplyv na pevnosť tkanív. Harmonizuje najmä energetické dráhy srdca, hrubého čreva, obličiek, pečene a šľachosvalovú dráhu močového mechúra. Obsahuje kopaivový balzam s protizápalovým účinkom, vyťažený v pralesoch peruánskej Amazónie. Pocit čistoty, stredne silná sviežosť a ochrana v ústach trvajú veľmi dlho.
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa vyrušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Obj. čislo:
166

7,60 €

+ -

Zubná pasta Biely diamant

Biely diamant je bioinformačná zubná pasta s jemne škoricovo-citrónovou chuťou s ľahkým parfumom, ktorá harmonizuje najmä energetické dráhy obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka. Po vyčistení úst cítime ľahké mravčanie a slabý analgetický efekt a rastlinné silice pokryjú narušené zuby ochranným filmom. Pocit čistoty v ústach trvá veľmi dlho. Táto pasta je najvhodnejšia pri homeopatickej liečbe. Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa vyrušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Obj. čislo:
165

7,60 €

+ -

Zubná pasta Balsamio

Bioinformačná zubná pasta s maximálnym sviežim účinkom a adstringentným efektom pôsobí najmä na energetické dráhy tenkého čreva, šľachosvalovú troch žiaričov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú. Obsahuje aj kopaivový balzam a výťažky z lapacha a uncarie, rastlín s protinádorovým účinkom. Tieto suroviny sa ťažia v pralesoch peruánskej Amazónie.

Obj. čislo:
167

7,60 €

+ -

Ušné sviečky AURMED

Ušné sviečky sa primárne používajú na čistenie uší a k podpore zdravej atmosféry v ušiach, sínus dutín a hrdla. Proces môže regulovať tlak a pomáhať pri kvapkaní z nosa, zápale dutín, nachladení, migréne, niektorých druhoch nedoslýchavosti, pri obnovení rovnováhy, odľahčuje hučanie v ušiach, závrate. syndróm.
Liečivé vlastnosti ušných sviečok majú základ v dvojici primárnych fyzikálnych funkciách. Za prvé, drobný podtlak ( ťah komína) vnútri ušnej sviečky a chvenie rastúceho vzduchového stĺpca slúži k jemnej masáži ušného bubienka a podporuje sekréciu v predných a paranazálnych dutinách. Toto má okamžitý subjektívny efekt riadenia tlaku v ušiach. Užívatelia často opisujú chlácholivý, ľahký pocit v uchu a hlave. Po druhé, lokálne aplikované teplo zlepší prekrvenie, posilní imúnny systém a zosilní tok miazgy. Zároveň sú povzbudené dôležité akupunktúrne body a reflex zóny.
Byliny v ušných sviečkach boli používané po stáročia pre ich špecifické liečivé vlastnosti.
Ušné sviečky sú datované už od 2500 PRED KRISTOM. Používané boli Egypťanmi, Číňanmi, Tibeťanmi a inými kultúrami. Rovnako boli vlastné Aztékom, Inkom a Mayom, ktorí používali "kónus" v ich náboženských obradoch

Obj. čislo:
76

2,90 €

+ -

Detoxikačné náplaste

Náplasti predstavujú bezpečnú, neinvazívnu, účinnú cestu detoxikácie, ktorá je predpokladom dobrého zdravotného stavu. Špeciálne zložky výlučne prírodného charakteru nachádzajúce sa vo vrecúškach sú schopné absorbovať toxické, otravné látky z krvi a lymfatického systému z tela cez pokožku. Tento proces revitalizuje, očisťuje ľudské telo a zvyšuje imunitný systém prirodzeným spôsobom. To má za následok zlepšenie cirkulácie krvi, zvýšený metabolizmus, zvýšenú kvalitu spánku, uvoľňovanie svalstva, ustupovanie rôznych zdravotných problémov a bolestí.

Náplasti sú naviac zdrojom infračerveného žiarenia (tepla) a záporných iónov čo vynikajúco podporuje dobrý spánok.

Prírodné detoxikačné náplasti sa používajú veľmi jednoducho prilepením na chodidlá nôh na dobu 6-8 hodín počas spánku.

Nečakajte, až toxické látky nachádzajúce sa vo vašom tele začnú ničiť vaše zdravie. Používanie náplastí je optimálnym a jednoduchým spôsobom detoxikácie vášho organizmu. Vy sami veľmi ľahko budete pozorovať ako sa bielo žltý prášok náplastí po použití mení na mokré hnedo-sivé vrecúško zachytávajúce toxické látky z vášho organizmu.

Detoxikačné náplasti

absorbujú toxické látky z tela cez pokožku

zmierňujú bolesti v tele

podporujú cirkuláciu krvi

zmierňujú opuchliny

podporujú imunitný systém

zvyšujú kvalitu krvi a očisťujú lymfatický systém

zlepšujú kvalitu spánku

Ingrediencie v náplastiach majú schopnosť produkovať záporné ióny, ktoré sú ľahko absorbované pokožkou a pôsobia antioxidačne, čím čistia krv.

Balenie: 8 ks

Obj. čislo:
77

12 €

+ -

Telové sviečky AURMED 10ks

Používajú sa na zmiernenie miestnych zápalov a bolestí.
Návod na použitie:
1. Ľahnite si.
2. Na pupok alebo na ošetrené miesto priložíme tenkú gázu, alebo servítok.
3. Asistujúca osoba zapáli sviečku na širšom ( bielom ) konci, užší koniec sviečky sa vloží do pupka nad gázu, alebo na ošetrované miesto, celý čas drží ušnú sviečku vo zvislej polohe, pinzetou odštipne obhorené časti sviečky
V priebehu asi 6-8 minút zhorí 2/3 sviečky.
Zostatok sa vložíme do pripravenej nádobky s vodou.
Táto metóda nespôsobuje žiadnu bolesť, ani pocit nepríjemného tepla.

Obj. čislo:
75

10 €

+ -