• Úvod
  • >>
  • Bylinné koncentráty

Bylinné koncentráty

Zobrazenie:
Zoradiť:

Regalen

Regalen je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ovplyvňuje dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhu riadiacu a opasku. Je vhodný najmä v prípade potreby detoxikovať a regenerovať organizmus, a ďalej pri zažívacích ťažkostiach, nechutenstve, pri funkčných poruchách žlčníka a žlčových kameňoch, ekzémoch, alergiách, lupienke, astme a chronických stavoch týchto ochorení,
regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza.

Obj. čislo:
2

24 €

+ -

Korolen

Korolen je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Pôsobí ako prevencia cievnych príhod, mozgovej mŕtvici a infarkte myokardu. Pomáha pri artérioskleróze a poruchách periférneho prekrvenia,
zvýšenej hladine cholesterolu v krvi. Je vhodný na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii.
Má pozitívny vplyv na predĺženie ľudského života,
osvedčuje sa aj pri stresoch, psychických poruchách, syndróme únavy, pri celkových stavoch vyčerpanosti, nespavosti, na celkové upokojenie a pri kinetóze.
Vhodný je aj pri nedostatku energie a celkovom zanesení organizmu. Má antioxidačné účinky, pôsobí proti voľným radikálom aj ako podpora činnosti hormonálneho a imunitného systému, kostnej drene, CNS a mozgu, ovplyvňuje jeho výživu a eliminuje prejavy stareckej senility. Produkt je možné využiť pri eliminácii plesní v organizme. Zložky obsiahnuté v produkte majú vplyv na detoxikáciu a regeneráciu buniek, priaznivo ovplyvňujú regeneračné procesy pri onkologických ochoreniach, podporujú imunitný systém u HIV pozitívnych a u ľudí infikovaných toxoplazmózou. Rieši problémy na dráhe srdca, riadiacej a troch žiaričov. Má pozitívny vplyv na cievny systém.

Obj. čislo:
7

24 €

+ -

Stimaral

Stimaral je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s tonizačným, adaptogénnym a harmonizujúcim účinkom. Pôsobí ako životabudič pri stavoch po požití alkoholu, tonizácia organizmu-posilnenie ochabnutého svalstva, aktivácia energie, upokojenie, sústredenie a lepšiu činnosť mozgu, na zmiernenie problémov spojených so starnutím, ako ľahké afrodiziakum pri pohlavnej impotencii psychického pôvodu.
Stimaral má veľkú výhodu - neobsahuje kofeín, nie je návykový a pritom má o 40 až 60% vyššie stimulačné účinky ako prípravky na báze kofeínu. Prípravok s tonizačným a adaptogénnym účinkom. Zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu.

Obj. čislo:
8

20,20 €

+ -

Vironal

Vironal je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Pomáha najmä pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách,dýchacích ťažkostiach, kašli, dýchavičnosti a bolesti v krku, pri zápale zažívacieho traktu, pri kolitíde a Crohnovej chorobe, podporuje činnosť sleziny, vyvoláva potenie a harmonizuje imunitný a lymfatický systém, podávanie je vhodné aj pri liečbe antibiotikami.

Obj. čislo:
1

24 €

+ -

Renol

Renol je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Posilňuje činnosť obličiek - pokiaľ chcete obličkám uľahčiť prácu, prestaňte konzumovať jedlá extrémne slané, sladké, ostré či kyslé alebo chemicky konzervované. Osvedčuje sa predovšetkým pri poruchách na dráhe obličiek a močového mechúra,
urologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch, degeneratívnych ochoreniach kĺbov sprevádzaných pohybovými ťažkosťami, pri dne, reumatizme, artrózach, pri bolestiach chrbtice, skolióze a Bechterevovej chorobe, ekzémoch, vyrážkach, akné
a priznivo vplýva na vysoký krvný tlak.

Obj. čislo:
3

24 €

+ -

Gynex

Gynex je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov. Priaznivo pôsobí na ženské choroby, premenštruačné tenzie, poruchy cyklu, osteoporóza, návaly a uzliny v prsiach, taktiež na mužskú neplodnosť a padanie vlasov s príčinou v štítnej žľaze, zníženie chuti do jedla a stabilizácia psychiky.

Obj. čislo:
6

24 €

+ -

Relaxin

Relaxin je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu dvoch mimoriadne účinných prírodných extraktov. Jeden je z kôry stromu magnólia, druhý z koreňa kudzu. Extrakty sú vyrobené jedinečnou metódou, ktorá kombinuje klasickú a vodno-liehovú extrakciu s následnou vysokou mierou koncentrácie. Tá umožňuje dosahovať naozaj terapeutické hladiny účinných látok, niekoľkonásobne vyššie oproti klasickým extraktom.

Tento prípravok je schválený ako výživový doplnok.
Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho liečivé účinky nie sú schválené.

Obj. čislo:
502

20,70 €

+ -

Cistus Komplex

Bioinformačný solitérny bylinný koncentrát

- VÍRUSOVÉ OCHORENIA
- INFEKCIE SPÔSOBENÉ BAKTÉRIAMI, PLESŇAMI A CHLAMÝDIAMI
- ZÁPALY HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST
- ZNÍŽENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ ORGANIZMU

Obj. čislo:
543

23,20 €

+ -