• Úvod
  • >>
  • Unikátne prírodné zdroje

Unikátne prírodné zdroje

Zobrazenie:
Zoradiť:

Fytominerál

Jedna fľaštička Fytominerálu - koncentrátu koloidných minerálov dokáže nahradiť desiatky rôznych balení s minerálmi, ktoré dostaneme bežne kúpiť na našom trhu.
Fytominerál obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok viac než 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktoré sa dokážu vstrebať až na 98 %.

Obj. čislo:
10

25,20 €

+ -

Cytosan

Koncentrát humátu draslíka obohatený o silymarín a kyselinu jantárovú, patrí medzi silné imunostimulanty s výnimočnými detoxikačnými schopnosťami. Účinné zložky ochraňujú bunky, zlepšujú ich okysličenie, likvidujú rôzne druhy plesní a vírov, predovšetkým vírusov herpes, chránia bunky pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane rádioaktívneho a UV, majú vplyv na spomalenie rozvoja niektorých typov rakoviny, sú vhodné ako prevencia infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice a majú ochranné pôsobenie na črevá.
Pozitívny vplyv možno očakávať aj pri ochoreniach pohybového aparátu, pri artrózach a degenerácii kostí a kĺbov.

Obj. čislo:
22

41,20 €

+ -

Cytosan Inovum

Tento výrobok je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s obsahom zmesi humínových látok, silymarínu, kyseliny jantárovej a zeleného ílu.
Cytosan Inovum harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny a riadiacu dráhu.

Obj. čislo:
361

41,20 €

+ -

Drags imun

Drags Imun je jednotka na boreliózu. Má veľmi silné antibakteriálne, antimikrobiálne, antivírové, protiplesňové, antioxidačné a hemostatické vlastnosti. Pomáha pri hojení rán, tkanív a kože, áft, vredov a zápalových stavov, najmä v ústnej dutine, v hltane, hrtane a inde, má výrazné protistresové, afrodiziakálne a tonizačné účinky, podporuje regeneráciu a obranyschopnosť organizmu a zvyšuje jeho imunitu,
veľmi priaznivo pôsobí pri respiračných, chrípkových a horúčkových ochoreniach a pri infekčných chorobách. Má podobné účinky ako Aloe vera.

Obj. čislo:
11

26,40 €

+ -

Annona muricata forte

Annona forte je bioinformačný prípravok obsahujúci koncentrovaný extrakt z listov rastliny Annona muricata. Patrí medzi tzv. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou. Najlepšie sa užívajú ako samostatné jednozložkové prípravky.

Obj. čislo:
471

23,70 €

+ -

Cytosan fomentum gel

Cytosan Fomentum gel je bioinformačný regeneračný prípravok obsahujúci vysokomolekulárny humát draselný, lignohumát draselný, kyselinu jantárovú a silymarín.

Obj. čislo:
473

18,20 €

+ -

Tribulus terrestris forte

Tribulus terrestris forte je bioinformačný prípravok obsahujúci koncentrovaný rastlinný extrakt z vňate kotvičníka zemného. Patrí medzi tzv. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou. Najlepšie sa užívajú ako samostatné, jednozložkové prípravky

Obj. čislo:
474

23,90 €

+ -