• Úvod
  • >>
  • Výživové doplnky

Výživové doplnky

Zobrazenie:
Zoradiť:

Peralgin

Prípravok posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože. Pomáha pri odstraňovaní kožných alergických prejavov ako je žihľavka či atopický ekzém.

Obj. čislo:
27

23,00 €

+ -

fin Chloretabs 290

Produkt sa získava z nutrične veľmi bohatej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa, ktorá je vynikajúcim zdrojom chlorofylu. Napomáha vylučovaniu škodlivých látok a ťažkých kovov z organizmu, podporuje dobrú činnosť čriev a rast prospešnej črevnej mikroflóry.

Obj. čislo:
338

39,00 €

+ -

Vitamarin

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom rady nenasýtených mastných kyselín a vitaminov A a D. Vitamarin je vhodný, k posilneniu imunitného systému, pre pacientov s koronárnymi problémami (srdce, cievy, mozog), pre ľudi trpiacimi alergiami, na problémy s vysokým cholesterolom, výrazne zníži bolesť v kĺboch Prípravok podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

Obj. čislo:
29

16,90 €

+ -

Flexistrong 60 kapsúl

Pomoc pre Vaše kĺby prichádza z pobrežných vôd Nového Zélandu. - priaznivo pôsobí pri artróze a zápalových ochoreniach kĺbov - zmierňuje bolesti a opuchy postihnutých kĺbov - pomáha dopĺňať kĺbny maz - obnovuje chrupavky kĺbov - obmedzuje bolestivé zápaly, stuhnutie a zníženú pohyblivosť - odporúča sa pri alergiách, ekzéme, pri lupienke - podporuje rozšírenie dýchacích ciest a zmierňuje tak dýchavičnosť pri astme či infekcii dýchacích ciest

Obj. čislo:
244

38,00 €

+ -

fin Betacaps

Beta-karotén je obsiahnutý v rastlinnom oleji z riasy Dunalielly. Jedna kapsula predstavuje dostatočnú dennú dávku beta-karoténu, ktorý sa v tele mení na vitamín A. Pri užívaní Betamaxu nehrozí predávkovanie ako u vitamínu A. Prípravok je vhodný ako ochrana pri opaľovaní, pôsobí pozitívne na rozloženie pigmentu.

Obj. čislo:
291

25,40 €

+ -

Revitae

Pomerne široké spektrum účinkov Revitae zahŕňa posilnenie obranyschopnosti, podporu trávenia, detoxikáciu, regeneráciu a celkové omladenie organizmu. Zvlášť významný je jeho vplyv na nervový, hormonálny a cievny systém. Revitae má tiež výraznú schopnosť zlepšovať psychickú kondíciu človeka a jeho vnútornú vyrovnanosť. Je preto vhodným prostriedkom pre ľudí dlhodobo psychicky alebo fyzicky vyčerpaných, pracujúcih pod tlakom, ale tiež pre úpravu problémov spojenýchso starnutím a hormonálnym prechodom. Môže pomôcť ľuďom trpiacim bolesťami hlavy spojených s psychickým vypôtím, s častými psychosomatickými potiažami (žalúdočná neuróza, stresová nevoľnosť, bolesti či ochorenia vyvolané psychikou atď.) a zvýšenou citlivosťou na stres. Revitae je možné používať i nárazovo: pre zbystrenie mozgu pred duševným výkonom, napr. skúškou, prednáškou alebo ak sa človek z nejakého dôvodu zle vyspí a musí ráno bechybne fungovať.

Obj. čislo:
421

23,40 €

+ -

Aleramis 50ml

Keď alergie zaútočia, budete pripravení - vynikajúci napríklad pri kontaktných alergiách, po bodnutí hmyzom apod. - vhodné pri znížení rizika a zvládaní prvých alergických príznakov - zmierňujú alergické reakcie hlavne na peľ, prach, výtrusy z húb a pliesní - uľahčujú priebeh atopického ekzému, uľavujú od škrabania a červenania - ochrana organizmu v znečistenom prostredí

Obj. čislo:
240

22,00 €

+ -

Flavocel

Flavocel je bioinformačný prípravok vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka sudánskeho (135 mg/tableta), obohatený o vitamín C (200 mg/tableta) a špeciálnu zmes éterických olejov. Zmes éterických olejov podporuje účinky ibišteka a súčasne pomáha činnosti pľúc a priedušiek. Skladá sa z výťažkov eukalyptu, grepu, kardamómu, kopajvy a guajaka a má antimikrobiálne, antivírusové a antibakteriálne účinky.

Obj. čislo:
26

22,50 €

+ -

Aloe Vera Gel Drink 100%- Organic

Aloe je legendárna rastlina, ktorú už minulé civilizácie považovali za zázračnú. Jej účinky využívali napr. americkí indiáni a pôvodní obyvatelia Austrálie. Táto rastlina patrí medzi najcennejšie dary "prírodnej lekárne" - tisícky ľudí na celom svete denne pijú šťavu z listov aloe, aby sa udržali v dobrej kondícii a rovnováhe. Od novembra 2007 aj Finclub prináša radu troch nových produktov - pôvodom z Austrálie. Na ich výrobu bola použitá odroda Aloe Barbadensis (aloe vera), ktorá patrí medzi najznámejšie zo všetkých druhov aloe.

Obj. čislo:
290

39,00 €

+ -

fin Colenzycaps

Colonic Plus Entsyymi je prvý enzymatický prípravok v ponuke Finclubu. Enzýmy sa zapájajú do každej funkcie organizmu a sú to látky nevyhnutné pre ľudský život. Aby vitamíny, minerály a hormóny správne plnili svoju funkciu, potrebujú pre svoju činnosť práve enzýmy. Produkt Colonic Plus Entsyymi vďaka obsahu tráviacich enzýmov podporuje trávenie, pomáha pri problémoch s nadúvaním či zlým vyprázdňovaním. Je veľmi vhodný pre seniorov (starší ľudia majú totiž funkciu trávenia oslabenú), odporúča sa osobám, ktoré trpia tráviacimi problémami spôsobenými prekyslením organizmu. Väčšia časť nášho jedla pozostáva z proteínov, sacharidov a tukov - tento preparát podporuje trávenie takejto stravy, pretože obsiahnutý enzým proteáza pomáha stráviť proteíny, amyláza sacharidy a lipáza tuky.

Obj. čislo:
297

38,00 €

+ -

fin Ferrofortis B

Ferroforte B je v našom sortimente jedinečný -ide o bylinný extrakt, ktorý neobsahuje alkohol a jeho základom je šťava z čiernych ríbezlí. Je sladený medom a vďaka svojej sirupovej forme a príjemnej chuti je mimoriadne vhodný hlavne pre deti a nastavajúce mamičky. Tento silný, dobre stráviteľný prípravok je kombináciou železa a vitamínov skupiny B. Výhodou je, že ide výlučne o organické zlúčeniny železa, ktoré sú v ľudskom organizme, na rozdiel od anorganických solí železa obsiahnutých vo väčšine liekov, dobre využiteľné. Prípravok efektívne posilňuje imunitu a je vhodný pre tehotné ženy, ktorým pomáha pri vývoji zdravého plodu.

Obj. čislo:
302

19,00 €

+ -

fin Fosfosercaps 90

Výživový doplnok si s úspechom berú študenti pred skúškami, pomáha deťom s poruchami učenia. Veľmi si ho chvália intelektuálne aktívne osoby v strednom či vyššom veku, ktoré si či už z dôvodu spoločenskej prestíže, alebo z profesionálnej zdatnosti nemôžu dovoliť pokles duševnej aktivity. Pokiaľ musia po štyridsiatke, alebo dokonca po päťdesiatke zdolať angličtinu alebo sa naučiť pracovať s počítačom, potom im Fosfoser Memory môže pomôcť.

Obj. čislo:
306

98,00 €

+ -

Probiosan

Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry. Prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie, pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie. Obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku. Má silné detoxikační účinky a prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorovať alergiám Prípravok je vhodný aj na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií, na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách, na podporu normálnej peristaltiky.

Obj. čislo:
25

15,30 €

+ -

fin Zinkotabs

Zinkotabs je vyrobený z organicky viazaného zinku a prírodného vitamínu C z čerešne aceroly. Zinok patrí medzi životne dôležité prvky, reguluje približne 70 enzymatických okruhov, je to antioxidant s ochranným účinkom na bunky a zohráva dôležitú úlohu pri zvládaní zápalových procesov. Je vhodným doplnkom pri problémoch s neplodnosťou, pri výskyte duševných porúch, napomáha pri udržiavaní duševnej sviežosti. Spolu s vitamínom A podstatne znižuje riziko vzniku ekzému akéhokoľvek pôvodu.

Obj. čislo:
314

13,00 €

+ -

Celitín

Originálna kombinácia lecitínu (1000mg) a gingko biloby (60mg). Pôsobí predovšetkým na tie oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú na procesoch dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Zlepšuje pamäť, pôsobí proti stresu a predchádza únave a vyčerpaniu, podporuje metabolizmus tukov, reguluje cholesterol v krvi a vyživuje puzdrá nervových vlákien, udržuje zdravé vlasy, bráni ich vypadávaniu a zamedzuje tvorbe lupín, priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov.

Obj. čislo:
21

19,40 €

+ -

Fintabs pro

Produkt vyniká vyváženou kombináciou látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú dobrý stav kostí, vlasov, nechtov a pleti. Všetky prítomné zložky, na čele s kremíkom, prispievajú ku spevneniu nechtov a k udržaniu pružnej a mladistvej pleti.

Obj. čislo:
339

20,00 €

+ -

Imunosan

Imunosan je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži a pôsobí efektívne na odstraňovanie únavy. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu. Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

Obj. čislo:
196

24,70 €

+ -

Fintabs CD bori

Produkt obsahuje komplex vitamínov a minerálov, ktoré cielene prispievajú k zachovaniu pevných a zdravých kostí. Je vhodný pre populáciu stredného veku, ženy v prechode aj staršiu generáciu. Bór pomáha znižovať uvoľňovanie vápnika z kostí, čo je dôležité najmä vo vyššom veku, kedy je vstrebávanie vápnika problematickejšie. Tablety sú doplnené vitamínom K, ktorý sa podieľa na remineralizácii kostí.

Obj. čislo:
340

18,00 €

+ -

fin Cardumis

Obsahuje extrakt z bodliaka Ostropestreca mariánskeho (Sylibum marianum). Jeho hlavnou zložkou je silymarín – antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. Je vhodný pri poruchách výživy ako napr. pri prejedaní sa, rôznych diétach, nadmernej konzumácii alkoholu. Výživový doplnok je špeciálnou technológiou vyrobený tak, aby bol trvanlivý a v organizme maximálne využiteľný.

Obj. čislo:
342

17,00 €

+ -

fin Lycoforscaps

Produkt obsahuje lykopén získaný zo špeciálnej odrody paradajok HLLS. Tento silný antioxidant a prírodný karotenoid (je 10x účinnejší ako vitamín E, 2x silnejší ako beta-karotén) chráni bunky tela pred poškodením, prispieva k ochrane proti UV žiareniu, vďaka obsahu draslíku je dôležitý pre udržanie optimálneho krvného tlaku.

Obj. čislo:
345

33,00 €

+ -

fin Optisaltabs

Fin Optisaltabs je vyvážený, chuťovo príjemný produkt, ktorý obsahuje dôležité minerály draslík a horčík. Draslík je prirodzené diuretikum, reguluje hospodárenie s vodou a hromadenie tekutín v tele, ktoré je spôsobené nadmerným prísunom solí. Pomáha zachovať správnu činnosť srdca a optimálny krvný tlak. Podieľa sa na metabolizme cukrov, prenose vzruchu z nervu do svalu (aj svalu srdca) a aktivuje mnoho nevyhnutných enzýmov. Horčík má zásadný význam pre správne fungovanie nervosvalového aparátu, srdca a ciev. Pomáha zachovať zdravý srdcový rytmus. Priaznivo pôsobí pri svalových kŕčoch a v stresových situáciách, kedy aktivuje metabolizmus a schopnosť organizmu okamžite reagovať. Zvýšenú potrebu horčíka môžu mať športovci, ľudia v strese, diabetici a ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu. Produkt je zdroj dôležitých minerálov draslíka a horčíka, je súčasťou starostlivosti o srdcovo-cievny aparát, pozitívne ovplyvňuje funkciu nervového systému a činnosť svalov, je vhodný pre seniorov, športovcov, pomáha zachovať optimálny krvný tlak, hladinu cukru v krvi, pomáha doplniť nedostatok minerálov napr. pri častých hnačkách alebo nadmernom potení Produkt nie je vhodný pre osoby so zníženou funkciou obličiek, užívajúce diuretiká šetriace draslík a lieky ovplyvňujúce srdcovú arytmiu.

Obj. čislo:
346

18,00 €

+ -

fin Epamarcaps strong

Produkt obsahuje čistý lososový olej, ktorý je zdrojom omega-3 nenasýtených mastných kyselín. Tieto látky sú súčasťou komplexnej starostlivosti o srdcovo-cievny systém. Priaznivo pôsobia na dobrý stav ciev, pomáhajú zachovať primeraný krvný tlak a udržiavať optimálnu hladinu krvných tukov a cholesterolu.

Obj. čislo:
347

33,00 €

+ -

fin Ubiquinol caps

Produkt obsahuje koenzým Q-10 – antioxidant, ktorého tvorba vekom klesá a ktorý hrá dôležitú úlohu v produkcii energie v každej bunke ľudského tela. Podporuje nárast fyzickej kondície a vitality. Pomáha chrániť pred predčasným starnutím organizmu, zachovať dobrý stav ďasien a zdravé srdce.

Obj. čislo:
352

47,00 €

+ -

Skeletin

Skeletin je bioinformačný prípravok s obsahom sépiovej kosti, kolagénu, rybieho oleja, šípkového a žihlavového výťažku a mangánu. Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticite pokožky. Nezadbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu.

Obj. čislo:
28

25,40 €

+ -

fin Karditabs NEW

Produkt predstavuje vyváženú kombináciu kyseliny listovej a ďalších B vitamínov, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu srdcovo-cievneho systému a pomáhajú zachovať optimálnu hladinu homocysteínu v krvi. Zloženie dopĺňa horčík, minerál nevyhnutný pre fungovanie srdcového svalu.

Obj. čislo:
353

18,00 €

+ -

fin Xyliacertabs

Prípravok podporuje odolnosť organizmu pred vírusovými a bakteriálnymi nákazami, znižuje pocit únavy, zvyšuje odolnosť voči stresu, podieľa sa na tvorbe väziva a udržuje mladistvý vzhľad pokožky, má antioxidačné účinky, vhodná ochrana v znečistenom prostredí, pomáha deťom v období rastu, xylitol chráni pred zubným kazom.

Obj. čislo:
238

25,00 €

+ -

fin Fosfocaps

Potrava pre mozog, ochrana pečene a ciev. - zlepšuje schopnosť koncentrácie, zvyšuje kapacitu pamäti - seniorom k zachovaniu kvalitnej mozgovej činnosti - hyperaktívnym deťom a deťom s ľahkou mozgovou dysfunkciou, epileptikom - upravuje hladinu cholesterolu, obrana proti zvýšenému krvnému tlaku - ako ochrana proti centrálnym mozgovým príhodám, problémom srdca a ciev - pri poruchách pečene a žlčníka, ochraňuje pečeň pred toxickými vplyvmi alkoholu

Obj. čislo:
247

27,00 €

+ -

fin Dynaforsis

Prípravok Dynaforce obsahuje extrakt z rozchodnice ružovej, inak známej ako zlatý koreň. Táto bylinka, ktorá vyniká mnohostrannými účinkami, je považovaná za tzv. adaptogén - pomáha nášmu organizmu lepšie sa adaptovať, prispôsobiť sa emocionálnemu stresu a odolávať fyzickej námahe. Dynaforce tiež stimuluje centrálny nervový systém, pozitívne pôsobí pri depresii a melanchólii, alebo pri migrénach vyvolaných stresom. Prípravok je efektívnym antioxidantom, je veľmi vhodný pri celkovej telesnej slabosti, ktorá sa dostavuje po chrípkach, prekonaných infekčných chorobách, otravách, fyzických a duševných traumách. Je potrebné zdôrazniť, že produkt Dynaforce má oproti ostatným fínskym alkoholovým extraktom dvojnásobný obsah - až 100 ml.

Obj. čislo:
298

25,40 €

+ -

fin VitaBtabs

Prípravok obsahuje komplex vitamínov B, vrátane B12. Vitamíny radu B sú nevyhnutné pre správnu funkciu nervov, mozgu a svalov. Zohrávajú dôležitú úlohu pri vývoji telových buniek, krvotvorbe a dobrej činnosti nervového systému. Vitatabs Multi B je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, ale aj pre ženy užívajúce antikoncepciu alebo osoby užívajúce antibiotiká a lieky proti kŕčom (tie totiž znižujú vstrebávanie vitamínu B12). Vďaka svojmu zloženiu pomáha znížiť hladinu homocysteínu, a tak predchádza srdcovo-cievnym ochoreniam.

Obj. čislo:
311

18,00 €

+ -

fin Guartabs

Povzbudzujúci prírodný prostriedok obsahuje guaranín, látku podobnú kofeínu. Guarana účinkuje na celý organizmus človeka, bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Je ideálna pri činnostiach vyžadujúcich si plnú a dlhodobú koncentráciu. Vďaka celému komplexu aktívnych látok je zaistený povzbudzujúci účinok na organizmus minimálne počas šiestich hodín.

Obj. čislo:
315

13,00 €

+ -
Stránky: