• Úvod
  • >>
  • Výživové doplnky

Výživové doplnky

Zobrazenie:
Zoradiť:

fin Kromisatabs

Kromisan obsahuje organicky viazaný chróm z kukuričného škrobu. Technológiou výroby bola dosiahnutá až 25% vstrebateľnosť tejto látky, čo je 50-krát viac ako pri anorganickom chróme. Účinok Kromisanu spočíva v tom, že prostredníctvom správneho využívania inzulínu udržiava stabilnú hladinu cukru v krvi. Veľmi sa osvedčil u diabetikov II. typu, kde spôsobuje stabilizáciu cukrovky a v mnohých prípadoch dokonca zníženie príjmu antidiabetík. Dopĺňa chróm, ktorý sa tiež nadmerne vylučuje pri fyzickej práci, duševnom vypätí a tehotenstve.

Obj. čislo:
316

14 €

+ -

Flexigel

Fin Flexigel je jedinečný kolagénový prípravok určený predovšetkým na problémy s pohybovým aparátom - kĺbmi, šľachami, väzivami. Hlavnou účinnou látkou je Colatech® - zvláštny typ enzymaticky hydrolyzovaného kolagénu, ktorý bol vyvinutý na základe najnovších vedeckých poznatkov. Tento kolagén je absolútne prírodný a je spracovaný špeciálnym patentovaným technologickým postupom, pri ktorom sa využívajú enzýmy. Tak vzniká preparát, ktorý je pre telo výborne využiteľný. Jeho vstrebateľnosť, a teda dostupnosť pre organizmus maximalizuje aj fakt, že ide o tekutý produkt - koloidný roztok. Obohatený je navyše o vitamíny skupiny B a horčík, ktoré podporujú a dopĺňajú účinok celého produktu. Chuť je vylepšená koncentrátom z čiernych ríbezlí. Je vhodný pre všetky vekové kategórie - deti v období rastu, športovcov, osoby staršie alebo s nadváhou, ženy po menopauze alebo ťažko pracujúce osoby s namáhanými kĺbmi.
Výrobok je odsúhlasený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Spĺňa prísne podmienky Good Manufacturing Practice (GMP - správna výrobná prax)

Obj. čislo:
303

33 €

+ -

fin Betutabs

Preparát z listov brezy obsahuje prírodné saponiny, silice, flavonové glykosidy, živicu, vitamín C, karotény, minerálne látky a antibioticky účinné fytocidy. Pôsobí ako diuretikum (má močopudný účinok), obmedzuje zápalové procesy, uľavuje od bolesti.

Obj. čislo:
292

19 €

+ -

Femiveltabs

Národy Ázie už po stáročia poznajú blahodárny účinok sóje na reprodukčný systém ženy a na jej klimakterické ťažkosti. Sója obsahuje fytoestrogény, ktoré majú rovnaký účinok na cieľové tkanivo a orgány, ako má ženský hormón estrogén produkovaný vaječníkmi. Výhodou je, že fytoestrogény sú čisto prírodné látky, bez vedľajších účinkov.

Obj. čislo:
301

34 €

+ -

fin Magnesatabs

Magnesatabs obsahuje horčík vo forme aminoky selinových chelátov, vďaka čomu má vynikajúcu vstrebateľnosť a vysokú účinnosť. Horčík je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca a krvného obehu, pomáha odstraňovať kŕče, "mravenčenie" a nadmerné potenie. Magnesatabs zvyšuje odolnosť organizmu, udržiava tvrdosť zubnej skloviny a obmedzuje kazivosť zubov. Osvedčil sa u detí s epilepsiou, podáva sa pri zvýšenom svalovom napätí, nervozite, podráždenosti a nesústredenosti.

Obj. čislo:
317

18,50 €

+ -

fin Visistrong

Produkt je zdrojom antioxidantov luteín a zeaxantín získaných z kvetov nechtíka, navyše je obohatený o vitamíny, minerály, pycnogenol získaný z pobrežnej borovice – látky priaznivo ovplyvňujúce udržanie dobrého zraku. Je vhodný pre seniorov, šoférov, pre všetkých, ktorí nadmerne zaťažujú svoj zrak.

Obj. čislo:
350

29 €

+ -

fin Ferrotabs

Prípravok obsahuje železo z rastlinných zdrojov, zinok, meď a vitamín C, ktorý podporuje vstrebávanie železa. Železo je nevyhnutné pre tvorbu červených krviniek, transport kyslíka v celom tele, pre správnu funkciu imunitného systému a zdravý vývoj mozgu, nervovej sústavy a mentálnych funkcií.

Obj. čislo:
349

17 €

+ -

fin Prostis

Prostis obsahuje z 80% extrakt sušeného zrelého plodu americkej trpasličej palmy Serenoa repens a z 20% extrakt zlatobyľa obecného. Toto ideálne spojenie dvoch byliniek pomáha hlavne pri problémoch s prostatou či impotenciou, kedy u mužov zmierňuje symptómy sprevádzajúce zdurenie prostaty (napr. problémy s močením, časté nočné močenie, neschopnosť erekcie). Jeho pozitívum spočíva v tom, že zmierňuje nielen príznaky, ale postupne odstraňuje aj príčiny. Efekt Prostisu býva viditeľný už po 4 týždňoch a jeho užívanie sa odporúča všetkým mužom stredného a vyššieho veku!

Obj. čislo:
309

18 €

+ -

fin Candimis

Candimin predstavuje ojedinelý produkt svojho druhu - obsahuje 30% oregánového oleja, čo je na našom trhu mimoriadne veľká koncentrácia. Získava sa z odrody Origanum vulgare, ktorá obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol. Candimin je veľmi silným prírodným antibiotikom, pôsobí proti plesniam kožným aj proti plesniam v potravinách, ktoré spôsobujú tráviace problémy. Účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, je použiteľný na kožné a sliznicové infekcie. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám. Pri podávaní deťom je potrebná obozretnosť a zníženie odporúčanej dávky, v žiadnom prípade nie je vhodné očné použitie prípravku.

Obj. čislo:
295

24 €

+ -

fin Avis

Upokojujúci prostriedok, ideálny pre manažerov a študentov.
- dokonale uvoľňuje organizmus v stresových situáciách
- zbavuje trémy, odstraňuje stavy úzkosti
- odstraňuje niektoré poruchy spánku
- pomáha pri celkovej vyčerpanosti, má upokojujúci účinok
- je balzamom na Vaše nervy
- záchranná brzda v okamžiku, kedy sa Vaša nálada začína obracať smerom dolu

Obj. čislo:
241

17 €

+ -

Grepofit

Unikátny prípravok Grepofit výborne účinkuje pri vírusových a bakteriálnych ochoreniach, ako sú chrípka, angína, nádcha, ale aj napríklad pri infekciách močových ciest alebo problémoch zažívacieho traktu. Grepofit utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh chorôb. Oproti liečbe antibiotikami je mechanizmus jeho účinku prírodný a bez vedľajších následkov.

Obj. čislo:
24

19,60 €

+ -

Probiosan Inovum caps

Probiosan Inovum caps je bioinformačný prípravok obsahujúci komplex probiotických baktérií, inulín, betaglukány a kolostrum. Probiosan Inovum caps pôsobí priaznivo predovšetkým na črevá a ich funkciu, podporuje imunitný systém a je prínosom u všetkých alergických ochorení.

Obj. čislo:
468

19,10 €

+ -

Vitaflorin

Vitaflorin je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok.
Tieto, pre život dôležité látky, dopĺňa do tela pri ich nedostatku alebo zvýšenej potrebe: pri chorobe, počas rekonvalescencie, pri zvýšenej psychickej alebo fyzickej záťaži, v starobe alebo pri vystavení organizmu nepriaznivým vplyvom.

Obj. čislo:
501

22,10 €

+ -

QI Drink

Horúci nápoj – prášok

- ODOLNOSŤ
- ÚNAVA / ENERGIA
- PRIRODZENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ
- DOBRÝ RANNÝ ŠTART

Obj. čislo:
544

19,50 €

+ -

Mycopulm

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOVU
- OVPLYVŇUJE DRÁHU PĽÚC A HRUBÉHO ČREVA

Obj. čislo:
546

33,20 €

+ -

Mycoren

- KOMBINÁCIA VZÁCNYCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU VODY
- OVPLYVŇUJE DRÁHU OBLIČIEK A MOČOVÉHO MECHÚRA

Obj. čislo:
547

33,20 €

+ -

QI COFFEE

- ČULOSŤ, SÚSTREDENIE *
- VÝKON, VYTRVALOSŤ **
- IMUNITA ***
- OBEHOVÁ SÚSTAVA, CHOLESTEROL ****

Obj. čislo:
548

19,50 €

+ -

QI COLLAGEN

- VÝŽIVA KĹBOV A ŠLIACH
- REDUKCIA VRÁSOK
- KVALITA VLASOV A NECHTOV
- SPOMALENIE STARNUTIA

Obj. čislo:
549

28,90 €

+ -

OFFTUSIN

- PROTIINFEKČNÉ PÔSOBENIE
- POMOC PRI DRÁŽDIVOM KAŠLI A NACHLADNUTÍ
- PODPORA IMUNITY
- REGENERÁCIA ORGANIZMU

Obj. čislo:
550

15,80 €

+ -

Mycopan

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU ZEME
- OVPLYVŇUJE DRÁHU SLEZINY-PANKREASU A ŽALÚDKA

Obj. čislo:
551

33,20 €

+ -

Mycocard

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU OHEŇ
- OVPLYVŇUJE DRÁHU SRDCA A TENKÉHO ČREVA

Obj. čislo:
552

33,20 €

+ -

Mycohepar

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU DREVO
- OVPLYVŇUJE DRÁHU PEČENE A ŽLČNÍKA

Obj. čislo:
553

33,20 €

+ -

fin Bi-iomare caps NEW

Prípravok Bi-iomare caps obsahuje olej zo žraločej pečene, ktorý vynikajúcim spôsobom posilňuje imunitný systém, a vitamín E. O žralokoch je známe, že sú najzdravšie zo všetkých zvierat, nie sú zasiahnuté rakovinou, sú odolné voči infekciám a majú neprekonateľnú životnú silu.

Obj. čislo:
294

28,60 €

+ -
Stránky: