QI Drink

Horúci nápoj – prášok

- ODOLNOSŤ
- ÚNAVA / ENERGIA
- PRIRODZENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ
- DOBRÝ RANNÝ ŠTART

Obj. čislo:
544

19,50 €

+ -

QI Drink

Niektoré veci k sebe oddávna patria. Ona je vysoká štíhla tropická kráska plná energie a on je síce vzrastom malý, ale účinkom veľký bojovník a ochranca. Obaja vedia, že keď sú spolu, ich schopnosti sa nespočítajú, ale násobia, a v tom tkvie sila ich spojenia.

Slzovka a astragalus sa spolu poznajú už stovky rokov, vďaka ktorým tvoria nerozlučnú dvojicu tradičnej čínskej medicíny. A teraz taktiež kombináciu nového terapeutického nápoja QI DRINK. Astragalus (kozinec blanitý) je účinný adaptogén, odstraňuje únavu, zvyšuje energiu a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém. QI DRINK je nielen terapeutickým nápojom, ale sám o sebe i dokonalou funkčnou potravinou s vysokým obsahom biologicky účinných látok. Jeho posilňujúce schopnosti je však možné využiť jedine tak, že sa užíva dlhodobo a systematicky. Súčasťou vašich denných rituálov sa stane veľmi jednoducho.

Energetická charakteristika

Slzovka napomáhá k opätovnému navráteniu k našim originálnym energiám, a tým aj k usmerneniu činnosti ostatných orgánov. Jej povaha je studená, chuť sladká a mdlá. Podľa TČM QI DRINK ovplyvňuje meridiány Zeme – slinivky a sleziny, žalúdku a pľúc. Stabilita Zeme ukludňuje a podporuje meridiány srdca, perikardu a troch ohnísk.

Účinné ingredience

Extrakt ze semien slzovky obecnej (Coix lacryma-jobi) 90 %, extrakt z koreňa kozinca blanitého. (Astragalus membranaceus) 10 %.