Finclub

Zobrazenie:
Zoradiť:

fin Chloretabs 290

Produkt sa získava z nutrične veľmi bohatej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa, ktorá je vynikajúcim zdrojom chlorofylu. Napomáha vylučovaniu škodlivých látok a ťažkých kovov z organizmu, podporuje dobrú činnosť čriev a rast prospešnej črevnej mikroflóry.

Obj. čislo:
338

39,00 €

+ -

Flexistrong 60 kapsúl

Pomoc pre Vaše kĺby prichádza z pobrežných vôd Nového Zélandu. - priaznivo pôsobí pri artróze a zápalových ochoreniach kĺbov - zmierňuje bolesti a opuchy postihnutých kĺbov - pomáha dopĺňať kĺbny maz - obnovuje chrupavky kĺbov - obmedzuje bolestivé zápaly, stuhnutie a zníženú pohyblivosť - odporúča sa pri alergiách, ekzéme, pri lupienke - podporuje rozšírenie dýchacích ciest a zmierňuje tak dýchavičnosť pri astme či infekcii dýchacích ciest

Obj. čislo:
244

38,00 €

+ -

fin Betacaps

Beta-karotén je obsiahnutý v rastlinnom oleji z riasy Dunalielly. Jedna kapsula predstavuje dostatočnú dennú dávku beta-karoténu, ktorý sa v tele mení na vitamín A. Pri užívaní Betamaxu nehrozí predávkovanie ako u vitamínu A. Prípravok je vhodný ako ochrana pri opaľovaní, pôsobí pozitívne na rozloženie pigmentu.

Obj. čislo:
291

25,40 €

+ -

Aloe Vera Gel Drink 100%- Organic

Aloe je legendárna rastlina, ktorú už minulé civilizácie považovali za zázračnú. Jej účinky využívali napr. americkí indiáni a pôvodní obyvatelia Austrálie. Táto rastlina patrí medzi najcennejšie dary "prírodnej lekárne" - tisícky ľudí na celom svete denne pijú šťavu z listov aloe, aby sa udržali v dobrej kondícii a rovnováhe. Od novembra 2007 aj Finclub prináša radu troch nových produktov - pôvodom z Austrálie. Na ich výrobu bola použitá odroda Aloe Barbadensis (aloe vera), ktorá patrí medzi najznámejšie zo všetkých druhov aloe.

Obj. čislo:
290

39,00 €

+ -

fin Colenzycaps

Colonic Plus Entsyymi je prvý enzymatický prípravok v ponuke Finclubu. Enzýmy sa zapájajú do každej funkcie organizmu a sú to látky nevyhnutné pre ľudský život. Aby vitamíny, minerály a hormóny správne plnili svoju funkciu, potrebujú pre svoju činnosť práve enzýmy. Produkt Colonic Plus Entsyymi vďaka obsahu tráviacich enzýmov podporuje trávenie, pomáha pri problémoch s nadúvaním či zlým vyprázdňovaním. Je veľmi vhodný pre seniorov (starší ľudia majú totiž funkciu trávenia oslabenú), odporúča sa osobám, ktoré trpia tráviacimi problémami spôsobenými prekyslením organizmu. Väčšia časť nášho jedla pozostáva z proteínov, sacharidov a tukov - tento preparát podporuje trávenie takejto stravy, pretože obsiahnutý enzým proteáza pomáha stráviť proteíny, amyláza sacharidy a lipáza tuky.

Obj. čislo:
297

38,00 €

+ -

fin Ferrofortis B

Ferroforte B je v našom sortimente jedinečný -ide o bylinný extrakt, ktorý neobsahuje alkohol a jeho základom je šťava z čiernych ríbezlí. Je sladený medom a vďaka svojej sirupovej forme a príjemnej chuti je mimoriadne vhodný hlavne pre deti a nastavajúce mamičky. Tento silný, dobre stráviteľný prípravok je kombináciou železa a vitamínov skupiny B. Výhodou je, že ide výlučne o organické zlúčeniny železa, ktoré sú v ľudskom organizme, na rozdiel od anorganických solí železa obsiahnutých vo väčšine liekov, dobre využiteľné. Prípravok efektívne posilňuje imunitu a je vhodný pre tehotné ženy, ktorým pomáha pri vývoji zdravého plodu.

Obj. čislo:
302

19,00 €

+ -

fin Fosfosercaps 90

Výživový doplnok si s úspechom berú študenti pred skúškami, pomáha deťom s poruchami učenia. Veľmi si ho chvália intelektuálne aktívne osoby v strednom či vyššom veku, ktoré si či už z dôvodu spoločenskej prestíže, alebo z profesionálnej zdatnosti nemôžu dovoliť pokles duševnej aktivity. Pokiaľ musia po štyridsiatke, alebo dokonca po päťdesiatke zdolať angličtinu alebo sa naučiť pracovať s počítačom, potom im Fosfoser Memory môže pomôcť.

Obj. čislo:
306

98,00 €

+ -

fin Zinkotabs

Zinkotabs je vyrobený z organicky viazaného zinku a prírodného vitamínu C z čerešne aceroly. Zinok patrí medzi životne dôležité prvky, reguluje približne 70 enzymatických okruhov, je to antioxidant s ochranným účinkom na bunky a zohráva dôležitú úlohu pri zvládaní zápalových procesov. Je vhodným doplnkom pri problémoch s neplodnosťou, pri výskyte duševných porúch, napomáha pri udržiavaní duševnej sviežosti. Spolu s vitamínom A podstatne znižuje riziko vzniku ekzému akéhokoľvek pôvodu.

Obj. čislo:
314

13,00 €

+ -

Fintabs pro

Produkt vyniká vyváženou kombináciou látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú dobrý stav kostí, vlasov, nechtov a pleti. Všetky prítomné zložky, na čele s kremíkom, prispievajú ku spevneniu nechtov a k udržaniu pružnej a mladistvej pleti.

Obj. čislo:
339

20,00 €

+ -

Fintabs CD bori

Produkt obsahuje komplex vitamínov a minerálov, ktoré cielene prispievajú k zachovaniu pevných a zdravých kostí. Je vhodný pre populáciu stredného veku, ženy v prechode aj staršiu generáciu. Bór pomáha znižovať uvoľňovanie vápnika z kostí, čo je dôležité najmä vo vyššom veku, kedy je vstrebávanie vápnika problematickejšie. Tablety sú doplnené vitamínom K, ktorý sa podieľa na remineralizácii kostí.

Obj. čislo:
340

18,00 €

+ -

fin Cardumis

Obsahuje extrakt z bodliaka Ostropestreca mariánskeho (Sylibum marianum). Jeho hlavnou zložkou je silymarín – antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. Je vhodný pri poruchách výživy ako napr. pri prejedaní sa, rôznych diétach, nadmernej konzumácii alkoholu. Výživový doplnok je špeciálnou technológiou vyrobený tak, aby bol trvanlivý a v organizme maximálne využiteľný.

Obj. čislo:
342

17,00 €

+ -

fin Lycoforscaps

Produkt obsahuje lykopén získaný zo špeciálnej odrody paradajok HLLS. Tento silný antioxidant a prírodný karotenoid (je 10x účinnejší ako vitamín E, 2x silnejší ako beta-karotén) chráni bunky tela pred poškodením, prispieva k ochrane proti UV žiareniu, vďaka obsahu draslíku je dôležitý pre udržanie optimálneho krvného tlaku.

Obj. čislo:
345

33,00 €

+ -

fin Optisaltabs

Fin Optisaltabs je vyvážený, chuťovo príjemný produkt, ktorý obsahuje dôležité minerály draslík a horčík. Draslík je prirodzené diuretikum, reguluje hospodárenie s vodou a hromadenie tekutín v tele, ktoré je spôsobené nadmerným prísunom solí. Pomáha zachovať správnu činnosť srdca a optimálny krvný tlak. Podieľa sa na metabolizme cukrov, prenose vzruchu z nervu do svalu (aj svalu srdca) a aktivuje mnoho nevyhnutných enzýmov. Horčík má zásadný význam pre správne fungovanie nervosvalového aparátu, srdca a ciev. Pomáha zachovať zdravý srdcový rytmus. Priaznivo pôsobí pri svalových kŕčoch a v stresových situáciách, kedy aktivuje metabolizmus a schopnosť organizmu okamžite reagovať. Zvýšenú potrebu horčíka môžu mať športovci, ľudia v strese, diabetici a ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu. Produkt je zdroj dôležitých minerálov draslíka a horčíka, je súčasťou starostlivosti o srdcovo-cievny aparát, pozitívne ovplyvňuje funkciu nervového systému a činnosť svalov, je vhodný pre seniorov, športovcov, pomáha zachovať optimálny krvný tlak, hladinu cukru v krvi, pomáha doplniť nedostatok minerálov napr. pri častých hnačkách alebo nadmernom potení Produkt nie je vhodný pre osoby so zníženou funkciou obličiek, užívajúce diuretiká šetriace draslík a lieky ovplyvňujúce srdcovú arytmiu.

Obj. čislo:
346

18,00 €

+ -

fin Epamarcaps strong

Produkt obsahuje čistý lososový olej, ktorý je zdrojom omega-3 nenasýtených mastných kyselín. Tieto látky sú súčasťou komplexnej starostlivosti o srdcovo-cievny systém. Priaznivo pôsobia na dobrý stav ciev, pomáhajú zachovať primeraný krvný tlak a udržiavať optimálnu hladinu krvných tukov a cholesterolu.

Obj. čislo:
347

33,00 €

+ -

fin Ubiquinol caps

Produkt obsahuje koenzým Q-10 – antioxidant, ktorého tvorba vekom klesá a ktorý hrá dôležitú úlohu v produkcii energie v každej bunke ľudského tela. Podporuje nárast fyzickej kondície a vitality. Pomáha chrániť pred predčasným starnutím organizmu, zachovať dobrý stav ďasien a zdravé srdce.

Obj. čislo:
352

47,00 €

+ -

fin Karditabs NEW

Produkt predstavuje vyváženú kombináciu kyseliny listovej a ďalších B vitamínov, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu srdcovo-cievneho systému a pomáhajú zachovať optimálnu hladinu homocysteínu v krvi. Zloženie dopĺňa horčík, minerál nevyhnutný pre fungovanie srdcového svalu.

Obj. čislo:
353

18,00 €

+ -

fin Xyliacertabs

Prípravok podporuje odolnosť organizmu pred vírusovými a bakteriálnymi nákazami, znižuje pocit únavy, zvyšuje odolnosť voči stresu, podieľa sa na tvorbe väziva a udržuje mladistvý vzhľad pokožky, má antioxidačné účinky, vhodná ochrana v znečistenom prostredí, pomáha deťom v období rastu, xylitol chráni pred zubným kazom.

Obj. čislo:
238

25,00 €

+ -

fin Fosfocaps

Potrava pre mozog, ochrana pečene a ciev. - zlepšuje schopnosť koncentrácie, zvyšuje kapacitu pamäti - seniorom k zachovaniu kvalitnej mozgovej činnosti - hyperaktívnym deťom a deťom s ľahkou mozgovou dysfunkciou, epileptikom - upravuje hladinu cholesterolu, obrana proti zvýšenému krvnému tlaku - ako ochrana proti centrálnym mozgovým príhodám, problémom srdca a ciev - pri poruchách pečene a žlčníka, ochraňuje pečeň pred toxickými vplyvmi alkoholu

Obj. čislo:
247

27,00 €

+ -

fin Dynaforsis

Prípravok Dynaforce obsahuje extrakt z rozchodnice ružovej, inak známej ako zlatý koreň. Táto bylinka, ktorá vyniká mnohostrannými účinkami, je považovaná za tzv. adaptogén - pomáha nášmu organizmu lepšie sa adaptovať, prispôsobiť sa emocionálnemu stresu a odolávať fyzickej námahe. Dynaforce tiež stimuluje centrálny nervový systém, pozitívne pôsobí pri depresii a melanchólii, alebo pri migrénach vyvolaných stresom. Prípravok je efektívnym antioxidantom, je veľmi vhodný pri celkovej telesnej slabosti, ktorá sa dostavuje po chrípkach, prekonaných infekčných chorobách, otravách, fyzických a duševných traumách. Je potrebné zdôrazniť, že produkt Dynaforce má oproti ostatným fínskym alkoholovým extraktom dvojnásobný obsah - až 100 ml.

Obj. čislo:
298

25,40 €

+ -

fin VitaBtabs

Prípravok obsahuje komplex vitamínov B, vrátane B12. Vitamíny radu B sú nevyhnutné pre správnu funkciu nervov, mozgu a svalov. Zohrávajú dôležitú úlohu pri vývoji telových buniek, krvotvorbe a dobrej činnosti nervového systému. Vitatabs Multi B je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, ale aj pre ženy užívajúce antikoncepciu alebo osoby užívajúce antibiotiká a lieky proti kŕčom (tie totiž znižujú vstrebávanie vitamínu B12). Vďaka svojmu zloženiu pomáha znížiť hladinu homocysteínu, a tak predchádza srdcovo-cievnym ochoreniam.

Obj. čislo:
311

18,00 €

+ -

fin Guartabs

Povzbudzujúci prírodný prostriedok obsahuje guaranín, látku podobnú kofeínu. Guarana účinkuje na celý organizmus človeka, bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Je ideálna pri činnostiach vyžadujúcich si plnú a dlhodobú koncentráciu. Vďaka celému komplexu aktívnych látok je zaistený povzbudzujúci účinok na organizmus minimálne počas šiestich hodín.

Obj. čislo:
315

13,00 €

+ -

fin NeoEcaps

Zdrojom prírodného vitamínu E v produkte Neo-E Plus je čistý klíčkový olej najvyššej kvality. Vitamín E je pre človeka životne dôležitý, pretože podporuje celkovú vitalizáciu organizmu, spomaľuje proces starnutia a vracia silu mladosti. Pôsobí ako silný antioxidant, ktorý ochraňuje bunky pred útokom voľných radikálov (tj. nebezpečných látok poškodzujúcich jednotlivé bunky a celý imunitný systém). Prípravok zlepšuje stav kože a vlasov a je účinnou prevenciou proti kardiovaskulárnym ochoreniam.

Obj. čislo:
319

18,00 €

+ -

fin Mineraltabs

Mineraltabs obsahuje celú škálu minerálnych látok a stopových prvkov. Vyskytujú sa tu v aktívnej forme - viazané v organických zlúčeninách, ktoré naše telo dokáže rozkladať a pretvárať. Je to vynikajúci antioxidant, ktorý zaisťuje správnu funkciu mnohých enzýmov, nevyhnutných pre biochemické pochody v tele. Takto prispieva k "bezporuchovému chodu" nášho organizmu a človek sa pri jeho užívaní cíti celkovo lepšie. Je to vhodný doplnok dennej stravy pre celú rodinu.

Obj. čislo:
318

15,00 €

+ -

Pycnogenol

Pycnogenol je mimoriadne silný prírodný antioxidant likvidujúci voľné radikály, ktoré spôsobujú poškodenie buniek a imunitného systému. Jeho antioxidačné účinky sú približne 20-krát silnejšie ako má vitamín C a dokonca 50-krát silnejšie ako má vitamín E. Poprednými svetovými dietológmi je odporúčaný ako najúčinnejšia komplexná ochrana organizmu! Skutočnosť, že preparát Pycnogenol je vyrobený výlučne z pobrežnej borovice rastúcej na pobreží južného Francúzska, mu zaručuje jedinečnosť v zmysle najvyššej možnej kvality. Borovica z tejto lokality má najvyšši obsah účinnej látky.

Obj. čislo:
320

34,00 €

+ -

fin Relaxinis

Prírodný prostriedok z mučenky, ľubovníka bodkovaného, chmeľu a vresového kvetu vynikajúcim spôsobom upokojuje myseľ, pôsobí proti depresiám a pomáha v prípadoch ľahkých porúch spánku. Ľubovník bodkovaný obmedzuje pocity úzkosti, upokojuje a posilňuje nervový systém. Mučenka podporuje spánok a chmeľ je vhodný na upokojenie po rôznych afektoch (hádka, rozrušenie a pod.). Relaxin tiež obsahuje rutín a jeho účinok sa môže dostaviť už po týždni pravidelného užívania.

Obj. čislo:
321

17,00 €

+ -

fin Sitostabs

Sitosan obsahuje beta-sitosteroly získané z borovice - zložité steroidy, ktoré sa nachádzajú v prírodnej forme v rastlinách, pri tepelnom spracovaní však dochádza k ich ničeniu. Vďaka beta-sitosterolom sa znižuje vstrebávanie živočíšneho cholesterolu z tenkého čreva a klesá hladina cholesterolu v krvi. Aby sme dosiahli maximálne výsledky, v priebehu užívania Sitosanu odporúčame znížiť príjem tukov v potrave. Tento preparát je zároveň veľmi intenzívne využívaný v prírodnomo liečiteľstve, nakoľko zmierňuje aj ťažkosti s prostatou.

Obj. čislo:
322

19,00 €

+ -

fin Mega7

Produkty obsahujú za studena lisovaný rakytníkový olej, ktorý sa získava z bobúľ Rakytníka rešetliakového. Rakytníkový olej má jedinečné zloženie – okrem 80 živín (vitamínov, minerálov, aminokyselín, fl avonoidov, sterolov) obsahuje esenciálne mastné kyseliny omega-3, 6 a 9. V prvom rade je však zdrojom vzácnej omega-7 mastnej kyseliny, ktorá sa v prírode vyskytuje len zriedkavo, v rakytníkovom oleji ale tvorí až 40%. Táto látka pôsobí ako antioxidant ochraňujúci bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Pomáha vyživovať pokožku i sliznice a zachovať ich zdravie a elasticitu. Rakytník rešetliakový bol vo Fínsku vyhlásený za „Bylinu roku 2005“.

Obj. čislo:
348

50,00 €

+ -

Relaxor forte

Relaxor je bylinný prípravok s upokojujúcimi účinkami, ktorý obsahuje účinný extrakt z mučenky. Pomáha utíšiť myseľ po vzrušení a rozčúlení. Navodzuje pokojný odpočinok a relaxáciu a pritom neznižuje pozornosť a nevzniká naň závislosť.

Obj. čislo:
351

23,00 €

+ -

fin Flexistrong

Tento extrakt z novozélandských slávok zelenoústych obsahuje množstvo cenných látok (stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny, glukozamíny, fosfolipidy, steroly, EPA, DHA, ETA), ktoré sa navzájom podporujú a dopĺňajú. Vďaka tomu je produkt veľmi účinný a pomáha udržiavať pohyblivosť kĺbov.

Obj. čislo:
354

38,00 €

+ -

fin Sweetacertabs

Kedy Acerola Sweet pomáha: - zvyšuje obranyschopnosť organizmu pred nachladnutím a chrípkami - pôsobí proti únave a psychickému vyčerpaniu - znižuje riziko alergií - urýchľuje proces hojenia - 60 mg vitamínu C v 1 tabliete, ideálna denná dávka hlavne pre deti

Obj. čislo:
237

11,00 €

+ -
Stránky: