Aloe Vera Gel Drink 100%- Organic

Aloe je legendárna rastlina, ktorú už minulé civilizácie považovali za zázračnú. Jej účinky využívali napr. americkí indiáni a pôvodní obyvatelia Austrálie. Táto rastlina patrí medzi najcennejšie dary "prírodnej lekárne" - tisícky ľudí na celom svete denne pijú šťavu z listov aloe, aby sa udržali v dobrej kondícii a rovnováhe. Od novembra 2007 aj Finclub prináša radu troch nových produktov - pôvodom z Austrálie. Na ich výrobu bola použitá odroda Aloe Barbadensis (aloe vera), ktorá patrí medzi najznámejšie zo všetkých druhov aloe.

Obj. čislo:
290

39 €

+ -

Aloe Vera Gel Drink 100%- Organic

Aloe je legendárna rastlina, ktorú už minulé civilizácie považovali za zázračnú. Jej účinky využívali napr. americkí indiáni a pôvodní obyvatelia Austrálie. Táto rastlina patrí medzi najcennejšie dary "prírodnej lekárne" - tisícky ľudí na celom svete denne pijú šťavu z listov aloe, aby sa udržali v dobrej kondícii a rovnováhe. Od novembra 2007 aj Finclub prináša radu troch nových produktov - pôvodom z Austrálie. Na ich výrobu bola použitá odroda Aloe Barbadensis (aloe vera), ktorá patrí medzi najznámejšie zo všetkých druhov aloe. aloe obsahuje viac než 200 rôznych aktívnych zložiek
má celkovo posilňujúci vplyv na organizmus
pomáha nášmu organizmu zbaviť sa toxínov a jedov
poskytuje organizmu dostatok výživných látok
podporuje trávenie a dobrú činnosť pečene, žlčníka a obličiek
pomáha zlepšiť metabolizmus, posilniť imunitu
pôsobí ako "omladzovač", poskytuje vlhkosť všetkým vrstvám kože
je vhodný pri vyčerpanosti a únave, pôsobí proti voľným radikálom
podporuje ochranu organizmu pred vznikom nádorových ochorení
posilňuje organizmus v priebehu nízko-kalorických diét, nespôsobuje zvyšovanie hmotnosti
podporuje regeneráciu tela v priebehu rekonvalescencie
priaznivo pôsobí na hladinu cukru a cholesterolu
Aloe Vera deluxe organický džús: Obsahuje až 99,9% šťavy z listov aloe, bez chemických prísad či stabilizátorov. Jediný na našom trhu! Po otvorení skladujte v chladničke a najlepšie do dvoch až troch týždňov spotrebujte.
Dávkovanie: 50 ml denne, hodinu pred jedlom