Energy

Zobrazenie:
Zoradiť:

Peralgin

Prípravok posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože. Pomáha pri odstraňovaní kožných alergických prejavov ako je žihľavka či atopický ekzém.

Obj. čislo:
27

23,90 €

+ -

Vitamarin

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom rady nenasýtených mastných kyselín a vitaminov A a D. Vitamarin je vhodný, k posilneniu imunitného systému, pre pacientov s koronárnymi problémami (srdce, cievy, mozog), pre ľudi trpiacimi alergiami, na problémy s vysokým cholesterolom, výrazne zníži bolesť v kĺboch
Prípravok podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

Obj. čislo:
29

16,40 €

+ -

Revitae

Pomerne široké spektrum účinkov Revitae zahŕňa posilnenie obranyschopnosti, podporu trávenia, detoxikáciu, regeneráciu a celkové omladenie organizmu. Zvlášť významný je jeho vplyv na nervový, hormonálny a cievny systém. Revitae má tiež výraznú schopnosť zlepšovať psychickú kondíciu človeka a jeho vnútornú vyrovnanosť. Je preto vhodným prostriedkom pre ľudí dlhodobo psychicky alebo fyzicky vyčerpaných, pracujúcih pod tlakom, ale tiež pre úpravu problémov spojenýchso starnutím a hormonálnym prechodom. Môže pomôcť ľuďom trpiacim bolesťami hlavy spojených s psychickým vypôtím, s častými psychosomatickými potiažami (žalúdočná neuróza, stresová nevoľnosť, bolesti či ochorenia vyvolané psychikou atď.) a zvýšenou citlivosťou na stres. Revitae je možné používať i nárazovo: pre zbystrenie mozgu pred duševným výkonom, napr. skúškou, prednáškou alebo ak sa človek z nejakého dôvodu zle vyspí a musí ráno bechybne fungovať.

Obj. čislo:
421

25,20 €

+ -

Flavocel

Flavocel je bioinformačný prípravok vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka sudánskeho (135 mg/tableta), obohatený o vitamín C (200 mg/tableta) a špeciálnu zmes éterických olejov. Zmes éterických olejov podporuje účinky ibišteka a súčasne pomáha činnosti pľúc a priedušiek. Skladá sa z výťažkov eukalyptu, grepu, kardamómu, kopajvy a guajaka a má antimikrobiálne, antivírusové a antibakteriálne účinky.

Obj. čislo:
26

22,50 €

+ -

Probiosan

Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry. Prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie, pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie. Obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku. Má silné detoxikační účinky a prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorovať alergiám Prípravok je vhodný aj na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií, na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách, na podporu normálnej peristaltiky.

Obj. čislo:
25

18,30 €

+ -

Celitín

Originálna kombinácia lecitínu (1000mg) a gingko biloby (60mg). Pôsobí predovšetkým na tie oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú na procesoch dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Zlepšuje pamäť, pôsobí proti stresu a predchádza únave a vyčerpaniu, podporuje metabolizmus tukov, reguluje cholesterol v krvi a vyživuje puzdrá nervových vlákien, udržuje zdravé vlasy, bráni ich vypadávaniu a zamedzuje tvorbe lupín, priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov.

Obj. čislo:
21

18 €

+ -

Imunosan

Imunosan je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži a pôsobí efektívne na odstraňovanie únavy. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu.
Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

Obj. čislo:
196

27,40 €

+ -

Skeletin

Skeletin je bioinformačný prípravok s obsahom sépiovej kosti, kolagénu, rybieho oleja, šípkového a žihlavového výťažku a mangánu. Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticite pokožky. Nezadbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu.

Obj. čislo:
28

26 €

+ -

Grepofit

Unikátny prípravok Grepofit výborne účinkuje pri vírusových a bakteriálnych ochoreniach, ako sú chrípka, angína, nádcha, ale aj napríklad pri infekciách močových ciest alebo problémoch zažívacieho traktu. Grepofit utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh chorôb. Oproti liečbe antibiotikami je mechanizmus jeho účinku prírodný a bez vedľajších následkov.

Obj. čislo:
24

19,60 €

+ -

Probiosan Inovum caps

Probiosan Inovum caps je bioinformačný prípravok obsahujúci komplex probiotických baktérií, inulín, betaglukány a kolostrum. Probiosan Inovum caps pôsobí priaznivo predovšetkým na črevá a ich funkciu, podporuje imunitný systém a je prínosom u všetkých alergických ochorení.

Obj. čislo:
468

19,10 €

+ -

Vitaflorin

Vitaflorin je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok.
Tieto, pre život dôležité látky, dopĺňa do tela pri ich nedostatku alebo zvýšenej potrebe: pri chorobe, počas rekonvalescencie, pri zvýšenej psychickej alebo fyzickej záťaži, v starobe alebo pri vystavení organizmu nepriaznivým vplyvom.

Obj. čislo:
501

22,10 €

+ -

QI Drink

Horúci nápoj – prášok

- ODOLNOSŤ
- ÚNAVA / ENERGIA
- PRIRODZENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ
- DOBRÝ RANNÝ ŠTART

Obj. čislo:
544

19,50 €

+ -

Mycopulm

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOVU
- OVPLYVŇUJE DRÁHU PĽÚC A HRUBÉHO ČREVA

Obj. čislo:
546

33,20 €

+ -

Mycoren

- KOMBINÁCIA VZÁCNYCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU VODY
- OVPLYVŇUJE DRÁHU OBLIČIEK A MOČOVÉHO MECHÚRA

Obj. čislo:
547

33,20 €

+ -

QI COFFEE

- ČULOSŤ, SÚSTREDENIE *
- VÝKON, VYTRVALOSŤ **
- IMUNITA ***
- OBEHOVÁ SÚSTAVA, CHOLESTEROL ****

Obj. čislo:
548

19,50 €

+ -

QI COLLAGEN

- VÝŽIVA KĹBOV A ŠLIACH
- REDUKCIA VRÁSOK
- KVALITA VLASOV A NECHTOV
- SPOMALENIE STARNUTIA

Obj. čislo:
549

28,90 €

+ -

OFFTUSIN

- PROTIINFEKČNÉ PÔSOBENIE
- POMOC PRI DRÁŽDIVOM KAŠLI A NACHLADNUTÍ
- PODPORA IMUNITY
- REGENERÁCIA ORGANIZMU

Obj. čislo:
550

15,80 €

+ -

Mycopan

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU ZEME
- OVPLYVŇUJE DRÁHU SLEZINY-PANKREASU A ŽALÚDKA

Obj. čislo:
551

33,20 €

+ -

Mycocard

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU OHEŇ
- OVPLYVŇUJE DRÁHU SRDCA A TENKÉHO ČREVA

Obj. čislo:
552

33,20 €

+ -

Mycohepar

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU DREVO
- OVPLYVŇUJE DRÁHU PEČENE A ŽLČNÍKA

Obj. čislo:
553

33,20 €

+ -