QI COFFEE

- ČULOSŤ, SÚSTREDENIE *
- VÝKON, VYTRVALOSŤ **
- IMUNITA ***
- OBEHOVÁ SÚSTAVA, CHOLESTEROL ****

Obj. čislo:
548

19,50 €

+ -

QI COFFEE

Potrebujete ráno poriadne nakopnúť? Neviete si predstaviť, že by váš deň mal začínať bez kávy? QI coffee je viac než len káva. Výnimočnosť QI coffee spočíva v kombinácii silnej instantnej kávy s extraktmi húb reishi a cordyceps.

V QI coffee je až 10% obsahu tvoreného hubami. Toto spojenie spôsobuje predĺženie povzbudzujúceho efektu kávy, ktorý vedie k väčšej vitalite, vytrvalosti všetkého druhu a predovšetkým odolnosti voči stresu. Huby navyše znižujú aciditu kávy, čo chráni pred podráždením žalúdka. Obsiahnutý kofeín v produkte podporuje čulosť a sústredenie * a zaisťuje maximálny výkon a vytrvalosť **. Leskokôrka lesklá zvyšuje imunitu *** a má pozitívny vplyv na zdravie obehovej sústavy **** a hladinu cholesterolu **** v krvi. Produkt je vhodný pre kohokoľvek, kto potrebuje okamžité povzbudenie. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, kardiakov, ľudí s vysokým tlakom.

Energetická charakteristika

Podľa pôsobenia TČM QI coffee ovplyvňuje meridiány Ohňa, Zeme a Kovu - srdce, troch ohnísk, perikardu, pankreasu a sleziny, žalúdka a pľúc. Podporuje rýchlu regeneráciu energie.

QI coffee posilňuje jang a udržuje jin, tým zlepšuje pocit životnej sily, funkcia psychiky i tela a napomáha k otvoreniu vnímania.

Účinné ingrediencie

Rozpustná sušená káva robusta – 90 %, extrakt z cordycepsu 5 % (obsah polysacharidov 40 %, mannitolu 15 %), extrakt z reishi 5 % (obsah polysacharidov 30 %).