Vitamarin

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom rady nenasýtených mastných kyselín a vitaminov A a D. Vitamarin je vhodný, k posilneniu imunitného systému, pre pacientov s koronárnymi problémami (srdce, cievy, mozog), pre ľudi trpiacimi alergiami, na problémy s vysokým cholesterolom, výrazne zníži bolesť v kĺboch
Prípravok podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

Obj. čislo:
29

16,40 €

+ -

Vitamarin

Vitamarin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus.

Použitie:
Vyvážený pomer účinných látok prípravku Vitamarin má blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí sa srdcovými ťažkosťami a vysokým krvným tlakom. Odporúča sa najmä pri zvýšenej hladine krvných tukov, zúžení koronárnych (srdcových) ciev, pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách. Je vhodné podávať ho ako doplnok pri reumatoidnej artritíde, odvápňovaní kostí, ekzéme a Raynaudovej chorobe. Svoje uplatnenie má aj pri strate hmotnosti, astme a chronickom únavovom syndróme. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnými účinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačné pole organizmu. Ďalšie pozitívne účinky Vitamarinu: posilňuje imunitný systém, podporuje správnu činnosť sietnice ľudského oka a krycích tkanív, podporuje správnu funkciu kostry a chrupu, znižuje cholesterol Rybí olej.
Je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri mnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Podieľajú sa najmä na regulácii krvného tlaku, ovplyvňujú ochranný systém organizmu a pomáhajú pri premene tukov. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systému. Vitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak. Potreba týchto látok sa zvyšuje najmä v období rastu a dospievania, preto sa odporúča užívať vhodné doplnky, medzi ktoré patrí aj tento prípravok.

Bioinformácie sú frekvencie napodobňujúce riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, ktoré regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa prerušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými podobnými výrobkami vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsľa 1-3x denne Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.