Skeletin

Skeletin je bioinformačný prípravok s obsahom sépiovej kosti, kolagénu, rybieho oleja, šípkového a žihlavového výťažku a mangánu. Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticite pokožky. Nezadbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu.

Obj. čislo:
28

26 €

+ -

Skeletin

Skeletin je bioinformačný prípravok s obsahom sépiovej kosti, kolagénu, rybieho oleja, šípkového a žihlavového výťažku a mangánu.

Použitie:
Účinky tejto mimoriadnej kombinácie prírodných látok sa uplatnia najmä pri ochoreniach kĺbov (antróze, artritíde, reumatizme a dne). Zmierňuje štiepanie a bolesti v kĺboch, pretože ochraňuje kĺbové chrupavky a podporuje ich regeneráciu. Účinne pôsobí proti zápalom kĺbov. Skeletin podporuje aj rast kostí a ich dostatočnú mineralizáciu, čím priaznivo ovplyvňuje budovanie kostnej hmoty v období rastu, a spomaľuje jej ubúdanie v neskoršom veku (najmä po menopauze). Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticite pokožky. Nezadbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu. Kedy užívať: - pri bolestiach kĺbov a chrbtice z dôvodu opotrebovania a/alebo zápalu - pri nadmernom zaťažovaní kĺbov športom alebo vysokou telesnou hmotnosťou - v období rastu - v období po menopauze a v starobe na spomalenie úbytku kostnej hmoty - v tehotenstve na podporenie zdravého vývoja kostry dieťaťa - pri zvýšenej lámavosti nechtov, vypadávaní vlasov a zvädnutej pokožke Zloženie: Sépiová kosť - podporuje činnosť obličiek a je zdrojom biologicky dostupných minerálnych látok (Ca a Mg) dôležitých pre stavbu a obnovu kostného tkaniva, Kolagén - chráni a regeneruje kĺbové chrupavky, zlepšuje kvalitu všetkých spojivových tkanív - šľachy, väzy, kosti a koža, Rybí olej - je zdrojom vitamínov A, D a nenasýtených mastných kyselín. Má protizápalové účinky a podporuje dobrý stav kostí a kože, Šípkový extrakt - je zdrojom množstva vitamínov (A, K, B, E), predovšetkým však prírodného vitamínu C; podporuje regeneráciu chrupaviek a chráni ich pred poškodením toxickými vplyvmi, Žihlava dvojdomá - je zdrojom chlorofylu, množstva vitamínov (B, K, E, C) a minerálnych látok (Si, Fe, P, Ca, Mg). Prečisťuje krv a lymfu a má silné protireumatické účinky, Mangán - zúčastňuje sa na stavbe chrupaviek a kostí, podporuje proces hojenia a znižuje bolestivosť; je nevzhnutný pre bezproblémový vývoj kostry plodu

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná denná dávka: 1-3-kapsule denne, najlepšie po jedle. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vzhľadom na chronickú povahu problému a to, že na regeneráciu kostného a chrupavkového tkaniva treba počítať s dlhším časovým obdobím, odporúčame užívať Skeletin po dobu troch mesiacov. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neodporúča sa osobám s precitlivosťou na včelie produkty. Nie je náhradou pestrej stravy.