Mycopulm

- KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
- PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOVU
- OVPLYVŇUJE DRÁHU PĽÚC A HRUBÉHO ČREVA

Obj. čislo:
546
Obsah balenia:
90 ks

33,20 €

+ -

Mycopulm

Čo je Mycosynergy

Základným princípom radu Mycosynergy je mykoterapia, teda využitie liečivých vlastností vybraných druhov húb, a ich pôsobenie s ďalšou významnou zložkou, ktorou je fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok terapeutických húb žiadúcim smerom a podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takýchto vysokých dávkach mohli oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Obrovským prínosom je „zasadenie“ nového radu do Regenerácie v Pentagrame®. Každý z piatich nových mykoproduktov zodpovedá príslušnému elementu a druhá časť jeho názvu vždy korešponduje s hlavným orgánom patriacim k danému prvku: Mycopulm sa postará o naše pľúca a hrubé črevo, Mycoren posilňuje obličky, prostatu a močový mechúr, Mycohepar sa stará o našu pečeň a žlčník, Mycocard podporuje srdce a krv a napokon Mycopan, ktorý rozmaznáva pankreas a žalúdok.

Základný Pentagram koncentrátov je širokospektrálny, zameraný predovšetkým na funkčné poruchy a nasmerovaný na orgánové sústavy. Produkty Mycosynergy sa naproti tomu zameriavajú na hlavné orgány a ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote a tkanivách týchto orgánov. Vzájomná kombinácia spája cestu „zhora“ (ovplyvnenie funkcie) s pôsobením „zdola“ (riešenie ťažkostí, ktorých pôvod sa nachádza v hmote).

GARANCIA TOP KVALITY

Mimoriadne účinky si vyžadujú aj mimoriadny prístup k zaisteniu a zachovaniu vysokej kvality a čistoty našich prípravkov. Starostlivo vyberáme lokality, zaujímame sa o celý cyklus zberu a skladovania a v nezávislých laboratóriách pozorne kontrolujeme prípadné mikrobiologické a chemické záťaže.

Pôsobenie podľa TČM


Účinok pôsobenia húb vychádza zo stredu Zeme a vďaka tomu ho môžeme nazvať „všade prenikajúcim“. Huby vo všeobecnosti pôsobia v dráhach perikardu, troch ohnísk a sleziny. Kombinácia v Mycopulme ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc a hrubého čreva.

ENERGETICKÁ CHARAKTERISTIKA

Huby kozmologicky patria k stredu, k harmonickej Zemi. Vstrebávajú do seba negatívne energie XIE QI – vonkajšiu (6 rozvracačov LIU YIN) a vnútornú (7 emócií QI QING), a tým výrazne urýchľujú celkové vyrovnanie organizmu. Vďaka zloženiu zmesi pôsobia najmä na XIE QI Kovu – suchosť, zármutok, žiaľ, neutíchajúci plač.

Mycopulm – použitie

Mycopulm je priradený k prvku Kov. Hlavnými orgánmi, ktoré tento element ovplyvňujú, sú pľúca a hrubé črevo. Mycopulm posilňuje celý organizmus, najmä pľúca, podporuje návrat pľúcneho tkaniva do normálneho stavu pri rôznych typoch pľúcnych ochorení. Podobne ovplyvňuje aj párový orgán pľúc – hrubé črevo. Dá sa využiť ako doplnok pri liečbe onkologických chorôb, ale aj na regeneráciu po prekonaných akútnych zápaloch a pri ďalších črevných ťažkostiach. Vzhľadom na pôsobenie Mycopulmu v oblasti prvku Kov, ktorý tvorí pomyselný obranný štít organizmu pred napadnutím rôznymi patogénnymi vplyvmi, je jeho účinok zjavný aj na koži.

* aktivovanie imunitného systému
* alergická astma
* chronické bronchitídy
* chronická obštrukčná choroba pľúc
* zápaly pľúc akéhokoľvek pôvodu
* podpora všetkých fáz dychového cyklu
* únava spojená s ťažkosťami pri alergií a pľúcnych chorobách
* regenerácia po prekonaných akútnych zápaloch (ulcerózna kolitída)
* chronická zápcha
* podpora pri liečbe nádorov pľúc a hrubého čreva
* doplnok k chemo a rádioterapii
* chronické ekzémy

Zloženie

Huby

Uchovec bazový (Judášovo ucho): tradičná liečivá a konzumná huba v ázijskej kuchyni. Užíva sa na kašeľ z oslabenia pľúc, krvácanie z dýchacích ciest, následky poranenia hrudníka, zápchu, hemoroidy. Podľa TČM doplní QI a podporí pravý jin, predstavuje základ Mycopulmu.
Trúdnik klobúčkatý: táto huba sa tradične podáva na podporu sily organizmu pri vážnych ochoreniach. Užíva sa pri nádorových ochoreniach, okrem iného aj pľúc. Pomáha pri stagnácii hlienov a vlhkosti a podporuje ich odstraňovanie z dýchacích, ale aj močových ciest (Kov je matkou Vody). Podľa TČM odvádza prebytočnú vodu a odstraňuje vlhkosť.
Plamienka zimná: posilňuje imunitu, znižuje zvýšený krvný tlak, znižuje cholesterol a podporuje funkciu tráviacich orgánov, znižuje sklon k alergiám. Môže zabraňovať vzniku metastáz.

Byliny

Pazvonček čínsky (Dang Shen): bylina, ktorá má silný tonizujúci efekt, posilňuje energiu QI pľúc, podporuje imunitu, zvlhčuje pľúca – podporuje tvorbu zdravého pľúcneho sekrétu.
Pýr plazivý: posilňuje organizmus, podporuje detoxikačné procesy v tele. Tam, kde je stagnácia, spriechodní ju.

Mycopulm – odporúčané užívanie

1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

PRODUKT JE VHODNÝ

Mycopulm nájde uplatnenie u ľudí s pľúcnymi a črevnými ťažkosťami, s prejavmi poškodenia tkaniva. Významne aktivuje imunitný systém, ktorý je dôležitý pri liečení závažných chorôb. Opatrnosť a odborná rada skúseného terapeuta je nevyhnutná vždy pri autoimunitných ochoreniach.
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Účinné ingrediencie

Extrakt z Uchovca bazového (Auricularia auricula-judae) , extrakt z Trúdnika klobúčkatého (Polyporus umbellatus), extrakt z vňate Pýru plazivého, extrakt z Plamienky zimnej (Flammulina velutipes), extrakt z koreňa Pazvončeka čínskeho /Dangšen/ (Codonopsis pilosula).

Balenie: 90 kapsúl