Peralgin

Prípravok posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože. Pomáha pri odstraňovaní kožných alergických prejavov ako je žihľavka či atopický ekzém.

Obj. čislo:
27

23,90 €

+ -

Peralgin

Peralgin je bioinformačný prípravok s obsahom olejov a výťažkov z liečivých rastlín a exotických húb. Harmonizuje predovšetkým energetickú riadiacu dráhu a dráhu pľúc, ďalej dráhu močového mechúra, nervového a hormonálneho systému, sleziny a pankreasu.

Použitie:
Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení pre svoje antioxidačné a protialergické účinky, najmä v tradičnej čínskej medicíne. Prípravok ďalej obsahuje výťažok z liečivej cudzopasnej huby cordyceps, ktorá sa užíva ako tradičný liek na upevnenie zdravia a zvýšenie odolnosti. Unikátny komplex dopĺňa esencia z boráku, valeriány, zo semien vínového hrozna, pričom je obohatený horčíkom. Vďaka mimoriadnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože. Pomáha pri odstraňovaní kožných alergických prejavov ako je žihľavka či atopický ekzém. Veľmi účinne pôsobí aj na migrenózne bolesti hlavy a návaly horúčav v období menopauzy. Peralgin je tonizačný prípravok, vhodný na celkové zvýšenie energie organizmu. Ďalšie užívanie: pri potravinovej alergii alebo otrave jedlom, pri problémoch s nadmerný potením a návaloch horúčavy, na upokojenie nervovej sústavy (vyčerpanie, stres, rozrušenie a pod.), pri nedostatku energie, pri premenštruačnom syndróme a bolestivej menštruácii, pri žalúdočných a srdcových neurózach, pri kinetóze, proti svalovým kŕčom

Zloženie:
Perilla frutescens (perila krovitá)
Pôsobí antioxidačne a protizápalovo. Jej účinok na liečbu alergických príznakov je vedecky preukázaný. Cordyceps sinensis (kvasený červ)
Dodáva vitalitu a tonizuje organizmus, zvyšuje energiu, pôsobí ako afrodiziakum a má ochranný vplyv na dýchací systém. Zlepšuje krvný obeh a detoxikuje. Magnesium (horčík)
Aktivuje enzymatický a hormonálny systém a reguluje činnosť vnútorných orgánov. Má výrazné protizápalové a antialergické účinky (pôsobí proti záchvatom). Zmierňuje pocity nervozity spôsobené stresom, uvoľňuje kŕče a tlmí bolesť.
Borago officinalis (borák lekársky)
Účinkuje priaznivo pri liečbe atopických ekzémov, alergií, lupienky a akné. Lieči infekcie horných dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje hormonálny systém a tlmí prejavy súvisiace s prechodom. Celkovo posilňuje organizmus a zvyšuje odolnosť voči stresu. Vitis vinifera (vínne hrozno)
Extrakt z jadier vínneho hrozna má antioxidačné účinky, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a zlepšuje prietok krvi. Podporuje syntézu kolagénu, a tak pôsobí aj proti vzniku vrások. Valeriana officinalis (valeriána lekárska) Výrazne upokojuje nervovú sústavu, zmierňuje bolesti a kŕče. Účinkuje pri nespavosti, nervovom vyčerpaní, nadúvaní a žalúdočnej nevoľnosti.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne Peralgin je vhodné užívať preventívne, ale aj bezprostredne pri akútnej potrebe. Je prírodný a nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na viečku nádoby. Nie je určené osobám precitliveným na včelie produkty. Ukladajte mimo dosahu detí! Upozornenie: výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 10-25 °C. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada celodennej stravy. Energetická hodnota: 44 kJ/11 kcal v jednej kapsule Objem: 120 kapsúl