fin Candimis

Candimin predstavuje ojedinelý produkt svojho druhu - obsahuje 30% oregánového oleja, čo je na našom trhu mimoriadne veľká koncentrácia. Získava sa z odrody Origanum vulgare, ktorá obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol. Candimin je veľmi silným prírodným antibiotikom, pôsobí proti plesniam kožným aj proti plesniam v potravinách, ktoré spôsobujú tráviace problémy. Účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, je použiteľný na kožné a sliznicové infekcie. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám. Pri podávaní deťom je potrebná obozretnosť a zníženie odporúčanej dávky, v žiadnom prípade nie je vhodné očné použitie prípravku.

Obj. čislo:
295

24 €

+ -

fin Candimis

Candimis predstavuje ojedinelý produkt svojho druhu - obsahuje 30% oregánového oleja, čo je na našom trhu mimoriadne veľká koncentrácia. Získava sa z odrody Origanum vulgare, ktorá obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol. Candimis je veľmi silným prírodným antibiotikom, pôsobí proti plesniam kožným aj proti plesniam v potravinách, ktoré spôsobujú tráviace problémy. Účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, je použiteľný na kožné a sliznicové infekcie. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám. Pri podávaní deťom je potrebná obozretnosť a zníženie odporúčanej dávky, v žiadnom prípade nie je vhodné očné použitie prípravku.

Kedy Candimispomáha: je vhodný pre ľudí postihnutých plesňami, pri kvasinkovej, kožnej a sliznicovej infekcii
ide o silný antioxidant a prírodné antibiotikum s protizápalovým účinkom
pôsobí ako prevencia a podporná liečba tráviacich, žalúdočných a žlčníkových problémov
odporúča sa pri infekčných hnačkách, ale aj pri zápchach, pri postihnutí parazitmi
pomáha pri kožných problémoch (akné, lupienka, bradavice, kožné a nechtové plesne)
pozitívne pôsobí pri infekciách dýchacích ciest, zápalov stredného ucha, alergiách, astme
Candimis- pre presnejšie použitie
Pri lupinách zmiešať 2 kvapky Candiminu so šampónom, nechať účinkovať niekoľko minút, potom opláchnuť. Pri bolestiach hlavy kvapku rozotrieť na spánok, pri bolestiach uší jednu kvapku rozotrieť za ucho. Na zuby, ďasná a pre dezinfekciu ústnej dutiny dať jednu kvapku na zubnú kefku namiesto pasty. Na umývanie celého tela zmiešať 2 kvapky so sprchovacím gélom. Na stuhnuté svalstvo použiť 1 kvapku lokálne, pri boľavých kĺboch masírujte lokálne. Pri bradaviciach a plesniach na nechtoch rozotrieť jednu kvapku 2-3x denne.

Obsah: 30% esenciálny olej z oregána, 70% za studena lisovaný olivový olej
Dávkovanie: Pre vnútorné použitie (pri tráviacich problémoch a postihnutí dýchacích ciest) - 2 kvapky 2x denne v malom množstve vody. Pre vonkajšie použitie - 2-3 kvapky zmiešané so šampónom či tekutým mydlom, prípadne 1 kvapka lokálne (je možné vmasírovať do kože v mieste postihnutia). Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.