fin Avis

Upokojujúci prostriedok, ideálny pre manažerov a študentov.
- dokonale uvoľňuje organizmus v stresových situáciách
- zbavuje trémy, odstraňuje stavy úzkosti
- odstraňuje niektoré poruchy spánku
- pomáha pri celkovej vyčerpanosti, má upokojujúci účinok
- je balzamom na Vaše nervy
- záchranná brzda v okamžiku, kedy sa Vaša nálada začína obracať smerom dolu

Obj. čislo:
241

17 €

+ -

fin Avis

Pomôže Vám zvládnuť každodenný ranný stres pri chystaní rodiny do školy i do práce, s nadhľadom zvládnete nepríjemnú rannú poradu, pohovor so šéfom, celodenný zhon v práci i klebety susedov. Váš manžel pokojne dokončí uzávierku a dieťa prekoná strach zo skúšky z matematiky. Večer s Avenamaxom budete mať pokojné myšlienky, pomôže Vám zabudnúť na všetko nepríjemné, čo Vás v priebehu dňa stretlo i na to, čo Vás čaká zajtra. Kľudne zaspíte a vychutnáte si dlhý, pokojný a posilňujúci spánok. S Avenamaxom môžete dať stresu STOP!
Extrakt z ovsených klíčkov je absolútne nenávykový a bezpečný prostriedok na odstránenie stresu, pozitívne ovplyvňuje naše zdravie. Najnovšie štúdie jednoznačne dokázali, že v období stresu dochádza u človeka k výraznému oslabeniu imunitného systému.
Avenamax obsahuje účinné prírodné látky, ako sú napr. saponiny, flavonoidy, viaceré minerály, alkaloidy, steroidy, komplex vitamínov B,D,E, karoten, ktoré dokážu náš organizmus upokojiť, zbaviť trémy a odstraňujú stavy úzkosti. Avenamax je najlepšou výživnou látkou pre ľudí s duševnými poruchami, pre osoby bojujúce so stresom a zlou náladou, ďalej pre chorých, ktorí sa zotavujú z ťažkých somatických chorôb. Avenamax je prípravok, ktorý Vám a celej Vašej rodine každý deň, po celých 24 hodín, poskytne ochranu pred psychickým vyčerpaním. Je vhodný pri atopickom ekzéme, pri roztrúsenej skleróze, pri nočnom pomočovaní u detí, pôsobí ako upokojujúce tonikum, diabetikom mierne znižuje hladinu krvného cukru, pomáha pri zápale slinivky brušnej, posilňuje ľadviny.
Poznámka: Preparát obsahuje cca 36 % alkoholu, preto nie je určený pre deti.
Obsah: výluh z ovsených klíčkov, 5 kvapiek Avenamaxu zodpovedá 200 mg ovsených klíčkov
Dávkovanie: 3-5x denne 5-15 kvapiek rozriedených vodou