Aleramis 50ml

Keď alergie zaútočia, budete pripravení - vynikajúci napríklad pri kontaktných alergiách, po bodnutí hmyzom apod. - vhodné pri znížení rizika a zvládaní prvých alergických príznakov - zmierňujú alergické reakcie hlavne na peľ, prach, výtrusy z húb a pliesní - uľahčujú priebeh atopického ekzému, uľavujú od škrabania a červenania - ochrana organizmu v znečistenom prostredí

Obj. čislo:
240
Obsah balenia:
50

22,00 €

+ -

Aleramis 50ml

…“Minulý rok som po prvý raz vyskúšal Allermin kapsule. K ich užívaniu som mal skeptický postoj, takisto ako k iným “zaručene osvedčeným” prípravkom. Prvú kapsulu som užil večer, keď som mal záduch. Prespal som celú noc a ráno som sa necítil unavený. V práci som bol čulý, nekýchal som, ani nekašľal. Nasledujúce dni a hlavne noci, boli rovnaké… A opäť som prežíval krásy jari! Samozrejme, že som si túto skúsenosť nenechal pre seba ...”

Výťažok z byliny Perilla frutescens je oddávna používaný v tradičnej čínskej medicíne ako účinný protialergický prostriedok. Allerminy sú vyrobené podľa 3000 rokov starej receptúry čínskych lekárov.
Účinnosť je podľa štúdií veľmi vysoká. Zmiernenie reakcií sa prejaví väčšinou už do pol až jednej hodiny po užití. Allerminy nemajú žiadne vedľajšie účinky, preto sú vhodné i pre šoférov. Odporučujeme začať s užívaním už niekoľko týždňov pred peľovým obdobím.

Poznámka: Z dôvodov obsahu alkoholu 10 % nie je vhodný pre deti.
Obsah: 20 kvapiek zodpovedá 5,8 g čerstvých listov byliny Perilla, obsah alkoholu 10%
Dávkovanie: vnútorne 20-30 kvapiek 2x denne
Balenie: 50 ml vo fľaštičke